
Aigostar - LED соларна лампа LED/0,006W/1,2V 40mAh 6500K IP44 29,7 см
История на цените
- 30.05.2026 г. - 2,45 € / 4,79 лв.
- 25.03.2025 г. - 2,45 € / 4,79 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED соларна лампа. Подходяща за осветление на градини и пътеки. Поради ниската интензивност на светлината се използва предимно като декоративно осветително тяло. Размер на соларния панел: 2,5 x 2,5 см. Степен на защита: IP44. Време на светене: 8-12 ч. Време за зареждане: 4-6 ч. Вградена батерия: 40 mAh, Ni-MH.
Спецификации
| Тип | Соларна лампа/Екстериорна лампа/Декорации |
|---|---|
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия/Соларна технология |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 0,006 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 0,006 W |
| Температура на светлината | 6500 K |
| Общ светлинен поток | 1,2 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 70 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Капацитет | 40 mAh |
| Жавот на батерията | 12 h |
| Напрежение | 1,2 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Цвят на светлината | Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 0,01 W |
| Series | SOLAR Aigostar, SOLAR LAMP Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |
Подобни продукти


Интелигентен външен фенер антрацит 80 см с Wifi P45 - Rox
Пластмаса
В наличност
Външна лампа тъмно сива с димно стъкло 80 см IP44 с контакт и сензор за движение - Malios
В наличност
Модерна външна стенна лампа квадратна 2-светлина тъмно сива - Fox
В наличност
Модерен външен стълб черен с оребрено стъкло вкл. LED соларна IP65 - Ribble Mushroom
В наличност
Външна лампа тъмно сива 80 см с гнездо IP44 - Malios
Пластмаса
В наличност
Външна лампа тъмно сива с опалово стъкло 80 см IP44 с контакт и сензор за движение - Malios
В наличност
Philips - LED Екстериорна лампа BUSTAN LED/3,8W/230V 40 cm IP44
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
Външна стойка за лампа тъмно сива 80 см с LED и димируема светлина на слънчева енергия - Sunnie
В наличност
Класически външен фенер тъмнозелен 135 см IP44 - Berta
В наличност
Интелигентна лампа за външно осветление 45 см стомана с WiFi P45 - Malios
Пластмаса
В наличност
Модерна лампа за стълб за външен монтаж тъмно сива с опушен 80 см - Malios
В наличност
Външни лампи стомана 80 см с гнездо IP44 - Malios
В наличност
Интелигентен стълб за външен аплик антрацит 45 см с Wi-Fi P45 - Rox
Пластмаса
В наличност
Модерна външна подова лампа черна 60 см IP54 - Chimay
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
Интелигентна лампа за стълб за външно осветление тъмно сива 80 см с WiFi P45 - Malios
Пластмаса
В наличност
Модерна външна стенна лампа стомана 80 см IP44 - Malios
В наличност
Външна лампа черна с опалово бял абажур 50 см - Odense
Пластмаса
В наличност
Стенна лампа тъмно сива с 2 лампи IP44 с датчик за движение - Baleno
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Модерен външен стълб черен 60 см IP44 Регулируем - Ciara
В наличност
Стойка за външна лампа черна 50 см IP44 с опушено стъкло - Denmark
Пластмаса
В наличност
Подова лампа за външно осветление черна 70 см IP44 с димно стъкло - Denmark
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
Интелигентна подова лампа за външен монтаж черна 65 см IP44 с WiFi GU10 - Baleno
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
Стенна лампа антрацит 11,5 см с LED IP65 - Batt
В наличност
Модерна външна лампа черна 100 см IP44 - Prato
В наличност
Смарт стенна лампа сива, изработена от пластмаса, вкл. 2 Wifi GU10 - Baleno
Стенни лампи, 230V, пластмаса
В наличност
Модерна черна лампа за стълб за външно осветление 80 см IP44 - Rox
Пластмаса
В наличност
Rabalux 8365 - Соларна лампа SOLAR 1 LED/0,1W/1,2V IP44
В наличност
Модерен външен стълб черен 100 см IP44 Регулируем - Ciara
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
Модерен външен стълб сив 65 см IP44 - Pompei
В наличност
Модерна външна лампа черна 100 см IP44 с LED - Roxy
В наличност
Интелигентна външна лампа 80 см стомана с WiFi P45 - Malios
Пластмаса
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Одеяло за пикник 200x200 см
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Етажерка HALIC 82x150 см дъб
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Комплект тенджери NORDICA, 10 части, неръждаема стомана
Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x10W/230V 100 м²
В наличност
