
LED соларна лампа с сензор LED/2W/5,5V 3000K IP65 2600 mAh бяла
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Водоустойчиво настенно осветително тяло. Подходящо за осветление на пътеки и подходи. Максимално натоварване: 500 кг.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Защита срещу проникване | IP67, IP67, IP67, IP67, IP67, IP67, IP67, IP67, IP67, IP67, IP67, IP67 |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Тип | Лампа за алея, Лампа за алея, Лампа за алея, Лампа за алея, Лампа за алея, Лампа за алея, Лампа за алея, Лампа за алея, Лампа за алея, Лампа за алея, Лампа за алея, Лампа за алея |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Series | RIGA Eglo, ROAD Panlux, RIGA Eglo, ROAD Panlux, RIGA Eglo, ROAD Panlux, RIGA Eglo, ROAD Panlux, RIGA Eglo, ROAD Panlux, RIGA Eglo, ROAD Panlux, RIGA Eglo, ROAD Panlux, RIGA Eglo, ROAD Panlux, RIGA Eglo, ROAD Panlux, RIGA Eglo, ROAD Panlux, RIGA Eglo, ROAD Panlux, RIGA Eglo, ROAD Panlux |
| Производител | Eglo |

Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка

Стенни лампи, 230V
В наличност
Таванни светлини, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V, метал
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Таванни светлини, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
