
Philips - Екстериорен аплик BORDER 1xE27/23W/230V IP44 сив
Стенни лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Redo, който имаме на склад на цена 57.44 и с гаранция от 3 години.
| Видове външно осветление | Таванни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Тип | Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Series | BULK Redo, OUT WALL Redo, BULK Redo, OUT WALL Redo, BULK Redo, OUT WALL Redo, BULK Redo, OUT WALL Redo, BULK Redo, OUT WALL Redo, BULK Redo, OUT WALL Redo, BULK Redo, OUT WALL Redo, BULK Redo, OUT WALL Redo, BULK Redo, OUT WALL Redo, BULK Redo, OUT WALL Redo, BULK Redo, OUT WALL Redo, BULK Redo, OUT WALL Redo |
| Производител | REDO |

Стенни лампи, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V, дърво
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
230V, дърво
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
12V, дърво
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
Стенни лампи
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, метал
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Е слънчева
В наличност
230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Таванни светлини, 230V
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
