
К-кт 3x LED Крушка PAR16 GU10/6,9W/230V 4000K - Osram
GU10, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Osram, който имаме на склад на цена 7.44 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | GU10 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Еквивалент на класическата крушка | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Ъгъл на лъча | 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Количество в опаковката | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Цвят на светлината | Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло |
| Брой цикли на превключване | 100000 ON/OFF, 100000 ON/OFF, 100000 ON/OFF, 100000 ON/OFF, 100000 ON/OFF, 100000 ON/OFF, 100000 ON/OFF, 100000 ON/OFF, 100000 ON/OFF, 100000 ON/OFF, 100000 ON/OFF, 100000 ON/OFF |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Входяща мощност | 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W |
| Температура на светлината | 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K |
| Общ светлинен поток | 350 lm, 350 lm, 350 lm, 350 lm, 350 lm, 350 lm, 350 lm, 350 lm, 350 lm, 350 lm, 350 lm, 350 lm |
| Тип | LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Series | LED BULBS GU10 Osram, LED BULBS GU10 Osram, LED BULBS GU10 Osram, LED BULBS GU10 Osram, LED BULBS GU10 Osram, LED BULBS GU10 Osram, LED BULBS GU10 Osram, LED BULBS GU10 Osram, LED BULBS GU10 Osram, LED BULBS GU10 Osram, LED BULBS GU10 Osram, LED BULBS GU10 Osram |
| Производител | Osram |

GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
G4, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
G4, LED
В наличност
G4, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
G4, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
E14, LED
В наличност


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Стомана
В наличност
⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

230V
В наличност
Детски люлки
В наличност

Малък
В наличност


Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка