
К-кт 2x LED Крушка Philips G4/1,8W/12V 2700K
G4, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Osram, който имаме на склад на цена 8.22 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | GU10 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Входяща мощност | 6,9 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 50 W |
| Температура на светлината | 6500 K |
| Общ светлинен поток | 575 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 100000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 3 |
| Напрежение | 230 V |
| Цвят на светлината | Студено бяло |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Цокъл | GU10 |
| Series | LED BULBS GU10 Osram |
| Производител | Osram |

G4, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност



E27, LED
В наличност

Цифрови будилници
В наличност