Immax NEO 07745L - LED RGB+CCT димируема крушка E14/6W/230V 2700-6500K Wi-Fi
Описание на продукта
Смарт димируемата LED крушка работи при безопасна и надеждна безжична комуникация чрез Wi-Fi.Изберете от 16 милиона цвята благодарение на RGB.LED технологията спестява до 80% от разходите за енергия.Опция за промяна на цветовата температура: 2700K - 6500K.Свържете до няколко крушки и лампи във вашия дом, за да бъдете господар на светлината - изберете от много цветови комбинации или просто задайте цветовата температура на светлината.Крушката е съвместима с iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri преки пътища, Google Assistant, TUYA, SmartThings и LIDL.Лесно за свързване с приложението, просто свържете устройството към вашата Wi-Fi мрежа.Стойностите на тази крушка са еквивалентни на класическа 40W крушка.Приложението Immax NEO PRO работи на глобалната платформа Tuya, която може да интегрира всички устройства в едно управляемо устройство. В допълнение към осветлението и много функции за интелигентен дом, той може да се справи със защитни функции като аларми, камери и различни сензори за сигурност. Приложението поддържа езика, който обикновено използвате на телефона си.
Спецификации
Затъмняващи сеДа
Тип контактE14
Тип крушкаLED
Температура на светлината2700-6500 K
Общ светлинен поток470 lm
Индекс на цветопредаване (cri)80 Ra
Ъгъл на лъча200 °
Среден живот на ресурса25000 h
Брой цикли на превключване100000 ON/OFF
Количество в опаковката1
Напрежение230 V
Гаранционен срок36 месеца
Цвят на светлинатаТопло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло
ТипLED крушка
ФормаГлобус
ЦокълE14
Входяща мощност6 W
Еквивалент на класическата крушка40 W
SeriesNEW STRIPS AND BULBS Immax Neo
ПроизводителImmax Neo
Подобни продукти
Immax NEO 07712L - LED RGB+CCT Димируема крушка NEO LITE E27/9W/230VWi-FiTuya
-19 %
20,13 лв.24,9 лв.
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
RGB LED Димируема крушка G45 E14/5,5W/230V 3000-6500K Wi-fi Tuya
22,63 лв.
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
Immax NEO 07724L - LED RGB+CCT Димируема крушка GU10/4,8W/230V 2700K Wi-Fi Tuya
-19 %