
Immax NEO 07712L - LED RGB+CCT Димируема крушка NEO LITE E27/9W/230VWi-FiTuya
E27, LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Смарт димируемата LED крушка работи при безопасна и надеждна безжична комуникация чрез Wi-Fi.Изберете от 16 милиона цвята благодарение на RGB.LED технологията спестява до 80% от разходите за енергия.Опция за промяна на цветовата температура: 2700K - 6500K.Свържете до няколко крушки и лампи във вашия дом, за да бъдете господар на светлината - изберете от много цветови комбинации или просто задайте цветовата температура на светлината.Крушката е съвместима с iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri преки пътища, Google Assistant, TUYA, SmartThings и LIDL.Лесно за свързване с приложението, просто свържете устройството към вашата Wi-Fi мрежа.Стойностите на тази крушка са еквивалентни на класическа 40W крушка.Приложението Immax NEO PRO работи на глобалната платформа Tuya, която може да интегрира всички устройства в едно управляемо устройство. В допълнение към осветлението и много функции за интелигентен дом, той може да се справи със защитни функции като аларми, камери и различни сензори за сигурност. Приложението поддържа езика, който обикновено използвате на телефона си.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | E14 |
| Тип крушка | LED |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 470 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 200 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 100000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия/Димируем/Управление чрез телефон |
| Форма | Глобус |
| Цокъл | E14 |
| Входяща мощност | 6 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W |
| Series | NEW STRIPS AND BULBS Immax Neo |
| Производител | Immax Neo |

E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
G4, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
