Комплект от 3 LED крушки A60 E27, 8W, 230V, 3000K - Osram
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Osram, който имаме на склад на цена 7.81 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
Тип контактE27
Тип крушкаLED
ЦокълE27
Входяща мощност8 W
Температура на светлината3000 K
Общ светлинен поток806 lm
ТипLED крушка
Еквивалент на класическата крушка60 W
Напрежение230 V