
К-кт 2x LED Крушка A60 E27/10W/230V 4000K - Osram
E27, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Osram, който имаме на склад на цена 7.81 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 8 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 806 lm |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Напрежение | 230 V |
| Форма | Глобус |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Количество в опаковката | 3 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Ъгъл на лъча | 150 ° |
| Брой цикли на превключване | 100000 ON/OFF |
| Series | LED BULBS E27 Osram |
| Производител | Osram |

E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
G4, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
LED
В наличност
E14, LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
