
К-кт 2 бр. LED димируеми крушки Philips Hue WHITE E27/9,5W/230V 2700K
E27, LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Създайте перфектната атмосфера с димируемите осветителни тела Philips Hue. Енергоспестяващо осветление, което може да се управлява дистанционно и ще ви помогне да създадете идеални светлинни условия, съобразени с вашите предпочитания, дейности или настроение. Отделна крушка Philips Hue White And Color Ambience с цокъл E27. Регулируеми нюанси на бялата светлина в диапазон на цветова температура 2000-6500K и възможност за избор измежду 16 милиона цвята - RGB. Насладете се на изключително плавно димиране на бялата светлина и 16 милиона цвята с най-високо качество, благодарение на серията Hue White And Color Ambience. Преминавайте от тъмни нива на приглушена светлина към ярка и удобна бяла светлина. Управление чрез приложение с помощта на Bluetooth и ZigBee – контролирайте до 10 крушки с вашия смартфон или таблет, или използвайте системата Amazon Alexa за гласово управление на осветлението. При използване на Hue Bridge лимитът се увеличава до 50 свързани продукта. За увеличаване на лимита на свързаните продукти е необходимо да притежавате Hue Bridge. Лесно сдвоете осветителните тела Hue с всяко съвместимо устройство Amazon Echo или Google Home и се насладете на удобството да управлявате интелигентното осветление само с гласа си. Така бързо настройте желаната атмосфера в помещението. Съвместим с системите Amazon Alexa и Apple Homekit. Повече информация за системата HUE ще намерите в нашата статия.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | E27 |
| Тип крушка | LED |
| Светлини с rgb | Да |
| Ecologic | Да |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия/Управление чрез телефон/Bluetooth |
| Форма | Глобус |
| Цокъл | E27 |
| Температура на светлината | 2000-6500 K |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Общ светлинен поток | 500 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Брой цикли на превключване | 50000 ON/OFF |
| Входяща мощност | 6,8 W |
| Series | WACA Philips |
| Производител | Philips |

E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
G4, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E14, LED
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, модерни
В наличност
230V
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

