
К-кт 2x LED Крушка A60 E27/10W/230V 4000K - Osram
E27, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Osram, който имаме на склад на цена 7.81 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E14 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Цвят | Син |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Глобус |
| Цокъл | E14 |
| Входяща мощност | 7,5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Общ светлинен поток | 806 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 100000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 3 |
| Напрежение | 230 V |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Ъгъл на лъча | 200 ° |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | LED BULBS E14 Osram |
| Производител | Osram |

E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност

GU10, LED, ECOlogic
В наличност
E27, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
LED, цветен, GU5,3
В наличност
LED, R7s
В наличност
GU10
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка



Малък
В наличност

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност


Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност