
Brilagi - LED RGBW димируемо таванно осветително тяло CLARE 1xE27/9W/230V Wi-Fi черно
История на цените
- 3.04.2026 г. - 46,28 € / 90,52 лв.
- 24.03.2026 г. - 46,28 € / 90,52 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED таванно осветително тяло, което може да се управлява чрез мобилен телефон. Икономия на енергия и екологична устойчивост, ефективно подобряване на качеството на живот и задоволяване на различни нужди на клиентите, което позволява на всеки потребител да се наслади на интелигентното осветление. Осигурява високоефективен LED източник на светлина, добро цветопредаване, висока яркост, пестене на електроенергия и опазване на околната среда. Възможност за регулиране на яркостта и цветната температура от топла до студена бяла светлина. Функция RGB - избор от до 16 милиона цвята. Управление чрез приложението AigoSmart (за iOS и Android). Лесно свързване с приложението - просто свържете устройството към вашата Wi-Fi мрежа. Съвместим с Amazon Alexa и Google Assistant.
Спецификации
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
|---|---|
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Входяща мощност | 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 806 lm, 806 lm, 806 lm, 806 lm, 806 lm, 806 lm, 806 lm, 806 lm, 806 lm, 806 lm, 806 lm, 806 lm |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W |
| Брой цикли на превключване | 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W |
| Series | CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Brilagi - LED RGBW димируемо таванно осветително тяло CLARE 2xE27/9W/230V Wi-Fi черно
Топло бяла светлина
В наличност
Brilagi-LED Димируема лампа ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 см черен + д.у.
В наличност
Globo 41766-12 - LED Плафониера SAMMI LED/12W/230V 3000/4500/6000K
В наличност
Brilagi - димируем LED плафон FALCON II LED/99W/230V Ø 60 cm черен +ДУ
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED таванно осветително тяло CARVALHO SLIM SMOKEY LED/36W/230V, цвят дъб, Ø 37,5 см
В наличност
Kanlux 37319 - LED Плафониера NIFU LED/17,8W/230V Ø 43 см бял/черен
В наличност
Brilagi-LED Димируема лампа WOODY FRAME LED/50W/230V дъб 60x60 см IP44 + д.у.
Дърво
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED регулируемо таванно осветление KIANIA LED/48W/230V 3000-6500K + DO
В наличност
Brilagi-LED Регулируемо осветително тяло WOODY FRAME LED/50W/230V дъб 60x60 IP44
Дърво
В наличностБезплатна доставка
Zuma Line MS748400R-BK - LED RGBW Димируема лампа COLIS 32W/230V + LED/8W черен + д.у.
В наличност
LED Лампа за окачен таван VEGA LED/12W/230V 2900/3900/5800K 17,5x17,5 см черен
Метал
В наличност
JUST LIGHT. 7509018 - LED RGBW таванно осветително тяло GANGES LED/24W/230V + DO
В наличност
Brilliant - LED плафон GALO с сензор, 26W/230V, 3000K, Ø 40 см, черно
В наличност
Eglo 901393 - вградено LED таванно осветително тяло FUEVA LED/18,5W/230V 21,6x21,6 cm черно
В наличност
Brilagi - димируем LED таванен плафон FALCON II LED/67W/230V Ø 40 cm черен +ДУ
В наличностБезплатна доставка
Brilagi-LED Димируемо осветително тяло MOLINA LED/72W/230V 3000-6500K дъб Ø 78 см + дистанционно управление
Дърво
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Димируемо LED осветително тяло PILANA LED/72W/230V дъб/черно Ø 80 см + дистанционно управление
Метал
В наличностБезплатна доставка
Brilagi-LED Димируема лампа LARIOS LED/60W/230V 3000-6500K ø 49 см черен + д.у.
В наличност
LED таванно осветително тяло OAK SMOKY SLIM LED/36W/230V 4000K Ø 37 см дъб/тъмно кафяво
В наличност
Globo 41594D2 - LED Димируем плафон DORO LED/24W/230V черен + д.у.
В наличност
Brilagi - LED RGBW димируемо таванно осветително тяло VIBE LED/24W/230V 3000-6500K черно +ДУ
Студено бялa светлина
В наличност
Eglo 901392 - LED вградено осветително тяло FUEVA LED/10,5W/230V 16,6x16,6 cm черно
В наличност
LED Панел LED/36W/230V 4000K 30x60 см черен
В наличност
Rabalux 71406 - Димируемо таванно осветително тяло GOLWEN LED/22W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Trio - димируемо таванно LED осветително тяло ISEO LED/24W/230V 3000K диаметър 40 см черно
Топло бяла светлина
В наличност
Paulmann 71000 - LED/11,2W Панел за повърхностен монтаж ATRIA 230V 3000K черен
В наличност
Schöner Wohnen 14593-18 -LED димируемо таванно осветително тяло TAVOLI LED/10W/230V черно + с дистанционно управление
В наличност
Osram - LED таванно осветително тяло CEILING LUXO LED/36W/230V, диаметър 49 см, черно
В наличност
LED Плафониера LED/70W/230V 4000K Ø 80 см
В наличност
Osram - LED таванно осветително тяло CEILING LUXO LED/18W/230V Ø 32 см черно
В наличност
LED таванно осветително тяло CLEO LED/24W/230V 3000K пр. 30 см черно
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
