
Brilagi - LED RGBW димируемо таванно осветително тяло CLARE 2xE27/9W/230V Wi-Fi черно
История на цените
- 3.04.2026 г. - 63,64 € / 124,47 лв.
- 24.03.2026 г. - 63,64 € / 124,47 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED таванно осветително тяло, което може да се управлява чрез мобилен телефон. Икономия на енергия и щадящо околната среда, ефективно подобряване на качеството на живот и задоволяване на различни нужди на клиентите — всеки потребител може да се наслади на интелигентното осветление. Осигурява високоефективен LED източник на светлина, добро цветопредаване, висока яркост, икономия на електроенергия и щадящо околната среда изпълнение. Регулиране на яркостта и цветната температура от топла до студена бяла светлина. Функция RGB - избор до 16 милиона цвята. Управление чрез приложението AigoSmart (за iOS и Android). Лесно свързване с приложението - просто свържете устройството към вашата Wi-Fi мрежа. Съвместим с Amazon Alexa и Google Assistant.
Спецификации
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
|---|---|
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Входяща мощност | 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 1612 lm, 1612 lm, 1612 lm, 1612 lm, 1612 lm, 1612 lm, 1612 lm, 1612 lm, 1612 lm, 1612 lm, 1612 lm, 1612 lm |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W |
| Брой цикли на превключване | 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Series | CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi, CLARE Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Brilagi - LED RGBW димируемо таванно осветително тяло CLARE 1xE27/9W/230V Wi-Fi черно
Топло бяла светлина
В наличност
Brilagi-LED Димируема лампа LARIOS LED/60W/230V 3000-6500K ø 49 см черен + д.у.
В наличност
JUST LIGHT. 7509018 - LED RGBW таванно осветително тяло GANGES LED/24W/230V + DO
В наличност
Brilagi - LED RGBW димируемо таванно осветително тяло VIBE LED/24W/230V 3000-6500K черно +ДУ
Студено бялa светлина
В наличност
Brilagi - LED RGBW димируемо таванно осветително тяло VIBE LED/24W/230V 3000-6500K бяло + дистанционно управление
Студено бялa светлина
В наличност
Paulmann 79913 - LED/31W RGBW Димируемо таванно осветително тяло LORIA 230V
В наличностБезплатна доставка
Brilagi-LED RGB димируемо осветително тяло FLOCO LED/30W/230V Wi‑Fi Tuya + LED/6W + дистанционно управление
В наличност
Brilagi-LED Димируема лампа ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 см черен + д.у.
В наличност
Brilagi-LED Димируемо осветително тяло MOLINA LED/72W/230V 3000-6500K дъб Ø 78 см + дистанционно управление
Дърво
В наличностБезплатна доставка
Brilliant - LED Плафониера CHEESY LED/14W/230V
В наличност
Brilliant - LED регулируемо осветително тяло MOSAKO LED/20W/230V 2700K Ø29,5 см
В наличност
Brilagi-LED Димируема лампа WOODY FRAME LED/50W/230V дъб 60x60 см IP44 + д.у.
Дърво
В наличностБезплатна доставка
Palnas 61004563 - LED Лампа ADEL LED/40W/230V ø 50 см черна
В наличностБезплатна доставка
Osram-LED димируемо осветително тяло ORBIS CONCRETE LED/24,5W/230V pr.50cm кафяв/бетон
В наличностБезплатна доставка
Brilagi-LED Регулируемо осветително тяло WOODY FRAME LED/24W/230V дъб 30x30 IP44
Дърво
В наличностБезплатна доставка
Eglo 901505-LED RGBW Димируемо тавaнно осветително тяло MORADILLO-Z LED/14W/230V 30x30cm черно
В наличност
Brilagi-LED Димируема лампа WOODY FRAME LED/24W/230V дъб 30x30 см IP44 + д.у.
Дърво
В наличностБезплатна доставка
Димируемо LED таванно осветително тяло LED/60W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Globo 41766-12 - LED Плафониера SAMMI LED/12W/230V 3000/4500/6000K
В наличност
LED Панел LED/36W/230V 4000K 30x60 см черен
В наличност
Димируема LED таванна лампа LED/25W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED таванно осветително тяло LED/135W/230V 3000/4000/6500K Ø 80 cm, черно
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED регулируемо таванно осветление KIANIA LED/48W/230V 3000-6500K + DO
В наличност
Globo 67286-50 - LED таванно осветително тяло GUNDI LED/50W/230V кафяв/черен
В наличностБезплатна доставка
LED вградено осветително тяло WOODY SPOT LED/17W/230V 3000K череша 18,5x18,5 см
В наличност
Globo 41372-24 - RGBW Димируем плафон BOLLY LED/20W/230V + д.у.
В наличностБезплатна доставка
Brilagi-LED Регулируемо осветително тяло WOODY FRAME LED/50W/230V дъб 60x60 IP44
Дърво
В наличностБезплатна доставка
Brilliant - LED RGBW димируемо таванно осветително тяло LIVIO LED/20W/230V + дистанционно управление
В наличност
Eglo 33316 - LED RGBW димируемо таванно осветително тяло FUEVA-C LED/15,6W/230V 22,5x22,5cm бяло
Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
LED Плафониера LED/70W/230V 4000K Ø 80 см
В наличност
Rabalux 71404 - LED Плафониера ARASH LED/40W/230V 3000/4000/6500K
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
