
таванна светлина храносмилател Maytoni Phanton round 750lm-Черен
Модерни, кръгъл
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Paulmann, който имаме на склад на цена 39.67 и с гаранция от 3 години.
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
|---|---|
| Тип | LED панел за повърхностен монтаж |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Квадратен |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Място | Офис/Всекидневна стая/Спалня |
| Стил | Други |
| Максимална входяща мощност на източника | 11,2 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 11,2 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 91 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1360 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 11,2 W |
| Series | ATRIA Paulmann |
| Производител | Paulmann |

Модерни, кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни, дърво
В наличност
Модерни, LED лампи, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, квадратен
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дърво
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличностМодерни, индустриални, кръгъл
В наличност
Пластмаса, LED лампи, ключ за осветление
В наличностМодерни, LED лампи, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност

230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Радио будилник, модерни
В наличност

230V
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

