
Класическа таванна лампа орехово дърво с бяло стъкло - Mesiac
Стъкло, модерни, дърво
В наличностПродукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 16.07 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Лампа |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Форма | Кръгъл |
| Стил | Класически |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Дървен декор | Бор/Дъб |
| Series | ORBIS Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Стъкло, модерни, дърво
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, атипичен
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностМодерни
В наличностМодерни
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, дърво
В наличност
Модерни, индустриални
В наличностМодерни, LED лампи, кръгъл
В наличност
Модерни, кръгъл
В наличност
Индустриални
В наличност
LED лампи, дърво, индустриални
В наличностМодерни, кръгъл
В наличностМодерни, индустриални, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Метал, модерни, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дърво
В наличност
230V
В наличност

Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Стъкло, метал, LED лампи
В наличност
Рустик, дърво
Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност


Стенни часовници
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност