
Дизайнерска стенна лампа черна със златист интериор - Fold
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Rabalux, който имаме на склад на цена 11.94 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Тип | Аплик |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Цокъл | E27 |
| Брой крушки | 1 |
| Дървен декор | Бор |
| Напрежение | 230 V |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Форма | Полукръгъл |
| Стил | Класически |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Series | UFO Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Модерни
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Индустриални
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Модерни
В наличност
Метал, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност
Дърво

LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
LED лампи
В наличност
Стъкло

Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличност
LED лампи
В наличност

Модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Рустик, дърво

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Малък
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
Радио будилник, модерни
В наличност

Среден
В наличност

230V
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност


Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

С пейка, модерни, шкафове
В наличност