
Кафяво LED осветително тяло за таван MUSURITA – EGLO
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 40.91 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 14,6 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 14,6 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 110 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1600 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 14,6 W |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Тип | Лампа |
| Стил | Други |
| Series | GIGLIO Eglo |
| Производител | Eglo |

LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Стъкло, модерни, дърво
В наличност
Спалня и дневна
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни
В наличност

LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност

Модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни, ключ за осветление, атипичен
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна

Модерни, LED лампи, дърво
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, дърво
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличностМодерни, кръгъл
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност

Индустриални
В наличностМодерни, индустриални, кръгъл
В наличност

Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Комплекти
В наличност


Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Индустриални, за закачалки за дрехи, метал
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност