
Черен/кремав килим за открито и закрито 120x170 cm Haringey Ruskin – Ted Baker
120×170 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
59,5 € / 116,37 лв.

Черен/кремав килим за открито и закрито 160x230 cm Haringey Ruskin – Ted Baker
160×230 cм, модерни, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
102 € / 199,49 лв.

Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 120x170 cm Haringey Ruskin – Ted Baker
120×170 cм, модерни, естествен, синтетични
59,5 € / 116,37 лв.

Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 160x230 cm Haringey Ruskin – Ted Baker
160×230 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
102 € / 199,49 лв.
Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 120x170 cm Haringey Ruskin – Ted Baker
Размери 120×170 cм
Избран вариант:Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 120x170 cm Haringey Ruskin – Ted Baker
История на цените
- 28.04.2026 г. - 59,5 € / 116,37 лв.
- 6.03.2026 г. - 59,5 € / 116,37 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Килимът Haringey Ruskin от Ted Baker е произведен в Европа и се отличава с плоско тъкане. Неговият модерен абстрактен мотив с неправилни, заоблени форми създава интересна решетка, която ще се превърне в артистичен акцент както във вашия интериор, така и на открито. Модерният му дизайн лесно се съчетава със съществуващото обзавеждане. Благодарение на висококачествената изработка и синтетичните влакна, този килим е изключително здрав, издръжлив и лесен за поддръжка. Той е устойчив, отблъсква мръсотията и е устойчив на атмосферни влияния, което го прави идеален за употреба както на закрито, така и на открито. Освен това е подходящ и за подово отопление.
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 170 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Материал на килима | Естествени, Синтетични |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Поставяне на килими | На открито |
| Производство | Тъкани |
| Модел | Абстрактен модел |
| Материал | Полиестер |
| Държава на произход | BE |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 1350 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 3 kg |
| Дължина | 170 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор/екстериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Букле |
| Серия | Haringey |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Двустранен/подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/само професионално почистване |
| Материал на задната страна | Без задна страна |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Естествен/кремав |
| Производител | Ted Baker |
Подобни продукти

Бежов вълнен килим 133x180 cm Emily - Agnella
133×180 cм, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
Кафяв вълнен килим 133x180 cm Layers - Agnella
133×180 cм, модерни, килими за дома
Безплатна доставка
Бежов/кремав ръчно изработен килим 200x300 cm Anders AN02 – Asiatic Carpets
200×300 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 160x230 cm Haringey Woodfield – Ted Baker
160×230 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 120x170 cm Haringey Dorothy – Ted Baker
120×170 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова

Сиво-бежов ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Elva – Flair Rugs
160×230 cм, скандинавски, ориенталски
Безплатна доставка
Ръчно изработен светлорозов памучен килим подходящ за пране 140x190 cm Tartan Rose – Lorena Canals
140×190 cм, ретро, килими за дома
Безплатна доставка
Бежов килим за открито и закрито 70x100 cm Ada Dark Linen – Pappelina
70×100 cм, модерни, синтетични

Сиво-бежов килим подходящ за пране 194x290 cm Connely – Flair Rugs
194×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Бежов килим 192x290 cm Keops – Universal
Килими за дома, къс косъм

Килим в светлосив и кремав цвят 133x190 cm Flora – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Розовo-сив вълнен килим 160x240 cm Calvi rose – Agnella
160×240 cм, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
Светлосива външна пътека 80x250 cm Bahama – Ayyildiz Carpets
80×250 cм, модерни, къс косъм

Светлорозов килим 160x230 cm Plus – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Жълт килим 230x160 cm Aston - Asiatic Carpets
Скандинавски, килими за дома, синтетични
В наличностБезплатна доставка
Килим 170x120 cm Lhena - Nattiot
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 200x280 cm Avanti – FD
200×280 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Бежов ръчно изработен килим от рециклирани влакна 200x290 cm Velvet – Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Сиво-бежов килим подходящ за пране 194x290 cm Graysen – Flair Rugs
194×290 cм, килими за дома, къс косъм

Сиво-бежова ръчно изработена вълнена пътека 80x300 cm Lira – Flair Rugs
80×300 cм, пътеки, ориенталски

Бежов вълнен килим 133x190 cm Calisia Vintage Flora – Agnella
133×190 cм, ретро, килими за дома
Безплатна доставка
Бежов и кремав килим за открито и закрито 70x100 cm Sten Light Nougat – Pappelina
70×100 cм, ретро, кръгла

Килим за открито и закрито в тъмно естествен цвят 120x170 cm Dhaka – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, скандинавски, естествен
В наличност
Бежов килим от юта , 120 x 170 cm Medina - Flair Rugs
120×170 cм, ориенталски, модерни
В наличност
Кремав/в естествен цвят кръгъл килим за открито и закрито ø 160 cm Haringey Crouch – Ted Baker
⌀ 160 cм, модерни, кръгла

Кремав килим 95x140 cm Arlette - Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Светлосив килим 200x300 cm Simp – FD
200×300 cм, ретро, килими за дома

Ръчно изработен вълнен килим в цвят жълта охра 170x240 cm Mosaic Ochre – Lorena Canals
170×240 cм, ориенталски, килими за дома
Безплатна доставка
Сив/златист килим 170x120 cm Apollo - Think Rugs
120×170 cм, килими за дома, къс косъм
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Greenwich – Ted Baker
Скандинавски, ориенталски, килими за дома
Безплатна доставка
Ръчно изработен килим със смес от юта в естествен цвят 120x170 cm Asher Natural – Asiatic Carpets
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Бежов/кремав ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Greek Key – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност









