
Черен/кремав килим за открито и закрито 120x170 cm Haringey Ruskin – Ted Baker
120×170 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
59,5 € / 116,37 лв.

Черен/кремав килим за открито и закрито 160x230 cm Haringey Ruskin – Ted Baker
160×230 cм, модерни, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
102 € / 199,49 лв.

Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 120x170 cm Haringey Ruskin – Ted Baker
120×170 cм, модерни, естествен, синтетични
59,5 € / 116,37 лв.

Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 160x230 cm Haringey Ruskin – Ted Baker
160×230 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
102 € / 199,49 лв.
Черен/кремав килим за открито и закрито 120x170 cm Haringey Ruskin – Ted Baker
Размери 120×170 cм
История на цените
- 28.04.2026 г. - 59,5 € / 116,37 лв.
- 6.03.2026 г. - 59,5 € / 116,37 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Килимът Haringey Ruskin от Ted Baker е произведен в Европа и се отличава с плоско тъкане. Неговият модерен абстрактен модел с неправилни, заоблени форми създава интересна мрежа, която ще се превърне в артистичен акцент както във вътрешни, така и във външни пространства. Благодарение на висококачествената изработка и синтетичните влакна, този килим е изключително издръжлив, дълготраен и лесен за поддръжка. Той е здрав, отблъсква мръсотията и е устойчив на атмосферни влияния, което го прави идеален за употреба на закрито и на открито. Освен това е подходящ и за подово отопление.
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 170 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Производство | Тъкани |
| Модел | Абстрактен модел |
| Държава на произход | BE |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 1350 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 3 kg |
| Дължина | 170 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Екстериор/интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Букле |
| Серия | Haringey |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/двустранен/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/само професионално почистване |
| Материал на задната страна | Без задна страна |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Кремав/черен |
| Производител | Ted Baker |
Подобни продукти

Зелен килим 80x150 cm Prisma – Elle Decoration
80×150 cм, модерни, килими за дома

Тъмносив килим подходящ за пране 140x200 cm Space 1900 – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, скандинавски, килими за дома

Черно-бял килим за открито и закрито 200x290 cm Duet Kona – NORTHRUGS
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Черен/кремав килим за открито и закрито 120x170 cm Haringey Dorothy – Ted Baker
120×170 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова

Сив външен килим 120x180 cm Kadi - Hanse Home
120×180 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Кафяво-кремав килим 120x170 cm Egon – Villeroy&Boch
120×170 cм, килими за дома, къс косъм

Син килим 160x240 cm Sovereign - Asiatic Carpets
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова

Килим в цвят горчица 200x290 cm Kuza – Asiatic Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Килим 200x300 cm Zetta Vintage Style – Flair Rugs
200×300 cм, ретро, килими за дома

Бежов килим 120x170 cm Mabel – Universal
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим в цвят мента 57x90 cm Orient Reni – Hanse Home
57×90 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Бежов килим , 120 x 170 cm Parun Tabriz - Nouristan
120×170 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Сив килим 200x280 cm Soft – FD
200×280 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Бежов килим за миене 200x80 cm - Vitaus
Пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав килим 200x280 cm Orient Saraceni – Hanse Home
200×280 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Кафяв килим Louis, 50 x 80 cm - Vitaus
50×80 cм, модерни, рустик
В наличност
Зелен ръчно изработен килим от букле 160x230 cm Notting Hill Portobello – Ted Baker
160×230 cм, килими за дома, среден косъм

Син килим 160x230 cm Nova Persian Blue – Asiatic Carpets
160×230 cм, килими за дома, естествен

Сиво-бежов килим 92x150 cm Cucina – Hanse Home
92×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Бежов килим 160x230 cm Mabel – Universal
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Светлокафяв килим 200x280 cm Sensi Jim – FD
200×280 cм, килими за дома, къс косъм

Оранжево-бежов външен килим 120x170 cm Luna Rust – Universal
120×170 cм, къс косъм, на открито

Червен килим 160x235 cm Orient Caracci - Hanse Home
160×235 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Килим Infinity Гоби пачуърк

Виненочервен килим , 160 x 230 cm Vivana - Nouristan
160×230 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Сив килим 120x170 cm Vista – Think Rugs
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Сив килим 80x120 cm Terrain – Hanse Home
80×120 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим 160x230 cm Siroco – Universal
160×230 cм, ретро, килими за дома

Сив килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Тъмносив кръгъл външен килим ø 120 cm Giza – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 160x230 cm Class – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Син килим 120x170 cm Jehanne – Villeroy&Boch
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност










