
Сива пътека 80x300 cm Plus – Ayyildiz Carpets
80×300 cм, пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
50,4 € / 98,57 лв.

Светлорозов килим 160x230 cm Plus – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
65,63 € / 128,36 лв.

Светлорозова пътека 80x300 cm Plus – Ayyildiz Carpets
80×300 cм, пътеки, модерни, килими за дома
47,8 € / 93,49 лв.

Сив килим 120x170 cm Plus – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
44 € / 86,06 лв.

Сив килим 80x150 cm Plus – Ayyildiz Carpets
80×150 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
26,08 € / 51,01 лв.

Светлорозов килим 80x150 cm Plus – Ayyildiz Carpets
80×150 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
26,08 € / 51,01 лв.

Светлорозов килим 140x200 cm Plus – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
51,28 € / 100,29 лв.

Светлорозов килим 120x170 cm Plus – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
41,72 € / 81,6 лв.

Бежов килим 140x200 cm Plus – Ayyildiz Carpets
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
51,28 € / 100,29 лв.

Тъмнолилав килим 160x230 cm Plus – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
65,63 € / 128,36 лв.

Сив килим 160x230 cm Plus – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
65,63 € / 128,36 лв.

Бежов килим 120x170 cm Plus – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
41,72 € / 81,6 лв.

Тъмнолилава пътека 80x300 cm Plus – Ayyildiz Carpets
80×300 cм, пътеки, модерни, килими за дома
47,8 € / 93,49 лв.

Бежов килим 80x150 cm Plus – Ayyildiz Carpets
80×150 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
26,08 € / 51,01 лв.

Тъмнолилав килим 80x150 cm Plus – Ayyildiz Carpets
80×150 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
26,08 € / 51,01 лв.

Бежов килим 160x230 cm Plus – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
69 € / 134,95 лв.
Светлорозов килим 160x230 cm Plus – Ayyildiz Carpets
Размери 160×230 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 65,63 € / 128,36 лв.
- 17.04.2026 г. - 65,63 € / 128,36 лв.
- 17.03.2026 г. - 60 € / 117,35 лв.
- 10.03.2026 г. - 65 € / 127,13 лв.
- 5.03.2026 г. - 65,63 € / 128,36 лв.
- 5.03.2026 г. - 65,45 € / 128,01 лв.
- 24.02.2026 г. - 77,21 € / 151,01 лв.
- 20.02.2026 г. - 65,63 € / 128,36 лв.
- 16.02.2026 г. - 77,21 € / 151,01 лв.
- 14.02.2026 г. - 65,63 € / 128,36 лв.
- 29.01.2026 г. - 77,21 € / 151,01 лв.
- 23.01.2026 г. - 65,63 € / 128,36 лв.
- 21.01.2026 г. - 77,21 € / 151,01 лв.
- 20.01.2026 г. - 64 € / 125,17 лв.
- 27.12.2025 г. - 65,62 € / 128,34 лв.
- 9.12.2025 г. - 77,21 € / 151,01 лв.
- 5.12.2025 г. - 65,62 € / 128,34 лв.
- 2.12.2025 г. - 77,21 € / 151,01 лв.
- 7.11.2025 г. - 64,08 € / 125,33 лв.
- 5.11.2025 г. - 66,4 € / 129,87 лв.
- 16.09.2025 г. - 77,21 € / 151,01 лв.
- 12.09.2025 г. - 66,47 € / 130 лв.
- 2.09.2025 г. - 77,21 € / 151,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Светлорозов килим 160x230 cm Plus – Ayyildiz Carpets
Размери
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 6 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 5.152 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Термична обработка |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Plus |
| Модел | На раета/абстрактен |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 1400 g/m² |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете с влажна кърпа |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Světle růžová |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Подобни продукти

Двустранен ръчно изработен килим със смес от вълна в цвят каки 120x170 cm Birkdale Pistachio – Asiatic Carpets
120×170 cм, скандинавски, ориенталски

Сиво-бежов ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Elva – Flair Rugs
160×230 cм, скандинавски, ориенталски
Безплатна доставка
Бежов ръчно изработен килим със смес от вълна 200x290 cm Henley Sand – Asiatic Carpets
200×290 cм, скандинавски, килими за дома

Килим 170x120 cm Lhena - Nattiot
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим за открито и закрито 70x100 cm Ada Dark Linen – Pappelina
70×100 cм, модерни, синтетични

Ръчно изработен кремав килим от рециклиран памук подходящ за пране 120x170 cm Pamuk – Universal
120×170 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Šedý koberec Universal Floki Liso, 60 x 120 cm
60×120 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав килим 95x140 cm Arlette - Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Бежов килим 192x290 cm Keops – Universal
Килими за дома, къс косъм

Сив вълнен килим 160x240 cm Fam - Agnella
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличностБезплатна доставка
Сив вълнен килим 200x300 cm Tizo - Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен

Бежов/в естествен цвят ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Lyon Beans – Elle Decoration
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличностБезплатна доставка
Ръчно изработен килим със смес от юта в естествен цвят 120x170 cm Asher Natural – Asiatic Carpets
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Светлокафяв килим Aqua Liso, 100 x 150 cm - Universal
100×150 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Бежов килим Isabella, 140 x 200 cm - Universal
140×200 cм, килими за дома, къс косъм
В наличност
Светлосив килим 160x230 cm Pisa – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
Сиво-бежов килим 240x330 cm Montana Liso – Universal
240×330 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
Бежов/в естествен цвят ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 160 cm Lyon Beans – Elle Decoration
Ориенталски, килими за дома, кръгла

Бежов килим 115x170 cm Oris – Universal
Килими за дома, къс косъм

Бежов килим подходящ за пране 200x290 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Светлосив и кремав ръчно изработен памучен килим подходящ за пране 140x200 cm Air Natural – Lorena Canals
140×200 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Бежов/кремав ръчно изработен килим 200x300 cm Anders AN02 – Asiatic Carpets
200×300 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 120x170 cm Haringey Ruskin – Ted Baker
120×170 cм, модерни, естествен

Кафяв килим 60x90 cm Feline – douceur d'intérieur
60×90 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Светлокафяв килим подходящ за пране 140x200 cm Pompei 1613 – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Вълнен килим в естествен цвят 160x230 cm Noah - Asiatic Carpets
160×230 cм, скандинавски, килими за дома
Безплатна доставка
Бежова пътека , 80 x 200 cm Pure - Hanse Home
80×200 cм, пътеки, от полипропилен
В наличност
Кремав килим 80x150 cm Snowy – Universal
80×150 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Бежов килим за открито и закрито 70x100 cm Max Sand – Pappelina
70×100 cм, модерни, синтетични

Килим от юта в естествен цвят 140x200 cm Bombay - House Nordic
140×200 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Бежов килим от юта , 120 x 170 cm Medina - Flair Rugs
120×170 cм, ориенталски, модерни
В наличност
Бежов външен килим 160x230 cm Giza – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност




