
Черен/кремав килим за открито и закрито 160x230 cm Haringey Woodfield – Ted Baker
160×230 cм, модерни, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
117,3 € / 229,42 лв.

Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 160x230 cm Haringey Woodfield – Ted Baker
160×230 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
117,3 € / 229,42 лв.
Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 160x230 cm Haringey Woodfield – Ted Baker
Размери 160×230 cм
Избран вариант:Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 160x230 cm Haringey Woodfield – Ted Baker
История на цените
- 27.04.2026 г. - 117,3 € / 229,42 лв.
- 6.03.2026 г. - 117,3 € / 229,42 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Килимът Haringey Woodfield от Ted Baker е произведен в Европа и се отличава с плоска плетка. Висококачествената му изработка и синтетичните влакна го правят изключително издръжлив, дълготраен и лесен за почистване. Подходящ е и за подово отопление. Здравата му конструкция е устойчива на замърсявания и атмосферни влияния, което го превръща в практично допълнение за различни пространства. Овалната форма на килима е допълнена от модерен дизайн с отличителен мотив. Той лесно се съчетава с разнообразно обзавеждане и ще се превърне в артистичен акцент във вашия дом.
Размери
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Форма на килима | Овални |
| Държава на произход | BE |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 1350 g/m² |
| Форма | Овален |
| Тегло | 4.1 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор/екстериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Букле |
| Серия | Haringey |
| Модел | Геометричен |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи/двустранен |
| Грижа | Само професионално почистване/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Без задна страна |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Естествен/кремав |
| Производител | Ted Baker |
Подобни продукти

Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 120x170 cm Haringey Ruskin – Ted Baker
120×170 cм, модерни, естествен

Бежов вълнен килим 133x180 cm Emily - Agnella
133×180 cм, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
Светлокафяв вълнен килим 160x230 cm Hague - Asiatic Carpets
160×230 cм, скандинавски, килими за дома
Безплатна доставка
Сиво-бежов ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Elva – Flair Rugs
160×230 cм, скандинавски, ориенталски
Безплатна доставка
Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 120x170 cm Haringey Dorothy – Ted Baker
120×170 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова

Сиво-бежов килим подходящ за пране 194x290 cm Connely – Flair Rugs
194×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Бежов/кремав ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Greek Key – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен

Кремав ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Greenwich – Ted Baker
Скандинавски, ориенталски, килими за дома
Безплатна доставка
Бежов/кремав ръчно изработен килим 200x300 cm Anders AN02 – Asiatic Carpets
200×300 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Кремав килим 80x150 cm Snowy – Universal
80×150 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Сив ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Zen Rectangles – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Кремав/в естествен цвят кръгъл килим за открито и закрито ø 160 cm Haringey Crouch – Ted Baker
⌀ 160 cм, модерни, кръгла

Кафяв вълнен килим 133x180 cm Layers - Agnella
133×180 cм, модерни, килими за дома
Безплатна доставка
Кремав ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 160 cm Greenwich – Ted Baker
Скандинавски, килими за дома, кръгла

Килим в светлосив и кремав цвят 133x190 cm Flora – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим 120x170 cm Flashy – Universal
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Кремав килим 120x170 cm Art 1123 – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, килими за дома, къс косъм

Бежов килим от юта , 120 x 170 cm Medina - Flair Rugs
120×170 cм, ориенталски, модерни
В наличност
Бежов килим 192x290 cm Keops – Universal
Килими за дома, къс косъм

Пътека за открито и закрито в цвят жълта охра 70x225 cm Vera Ochre – Pappelina
70×225 cм, пътеки, модерни

Розов ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Albany – Asiatic Carpets
160×230 cм, скандинавски, ориенталски
Безплатна доставка
Светлосива външна пътека 80x250 cm Bahama – Ayyildiz Carpets
80×250 cм, модерни, къс косъм

Кремав ръчно изработен памучен килим подходящ за пране 90x130 cm Color Lines – Lorena Canals
90×130 cм, рустик, Провинциални
В наличност
Розовo-сив вълнен килим 160x240 cm Calvi rose – Agnella
160×240 cм, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
Сив вълнен килим , 120 x 170 cm Zen Garden - Flair Rugs
120×170 cм, естествен, среден косъм
В наличност
Бежов вълнен килим 200x300 cm Agnus Granny – Agnella
200×300 cм, ретро, килими за дома

Сиво-бежова ръчно изработена вълнена пътека 80x300 cm Lira – Flair Rugs
80×300 cм, пътеки, ориенталски

Кремав килим 95x140 cm Arlette - Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Бежов килим 200x280 cm Avanti – FD
200×280 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Бежова пътека за открито и закрито 70x240 cm Emm Potato – Pappelina
70×240 cм, пътеки, модерни
Безплатна доставка
Бежова пътека за открито и закрито 70x150 cm Ada Dark Linen – Pappelina
70×150 cм, пътеки, модерни
В наличност
Сиво-бежов килим подходящ за пране 194x290 cm Graysen – Flair Rugs
194×290 cм, килими за дома, къс косъм
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност








