
Черен/кремав килим за открито и закрито 120x170 cm Haringey Dorothy – Ted Baker
120×170 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
59,5 € / 116,37 лв.

Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 120x170 cm Haringey Dorothy – Ted Baker
120×170 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
59,5 € / 116,37 лв.

Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 160x230 cm Haringey Dorothy – Ted Baker
160×230 cм, модерни, естествен, синтетични
102 € / 199,49 лв.

Черен/кремав килим за открито и закрито 160x230 cm Haringey Dorothy – Ted Baker
160×230 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
102 € / 199,49 лв.

Кремава/в естествен цвят пътека за открито и закрито 80x200 cm Haringey Dorothy – Ted Baker
80×200 cм, пътеки, модерни, с дълъг косъм/шагренова
49,3 € / 96,42 лв.

Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 200x300 cm Haringey Dorothy – Ted Baker
200×300 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
132,6 € / 259,34 лв.

Черна/кремава пътека за открито и закрито 80x200 cm Haringey Dorothy – Ted Baker
80×200 cм, пътеки, модерни, с дълъг косъм/шагренова
49,3 € / 96,42 лв.
Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 160x230 cm Haringey Dorothy – Ted Baker
Размери 160×230 cм
Избран вариант:Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 160x230 cm Haringey Dorothy – Ted Baker
История на цените
- 26.04.2026 г. - 102 € / 199,49 лв.
- 6.03.2026 г. - 102 € / 199,49 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Килимът Haringey Dorothy на Ted Baker е плосковълнен и е произведен в Европа. Благодарение на модерния си кариран мотив, той ще се превърне в стилен аксесоар, който лесно ще съчетаете със съществуващото обзавеждане и който ще привлича погледите. Изработен е от синтетични влакна и се отличава с висококачествена изработка, което го прави изключително устойчив, дълготраен и отблъскващ замърсяванията. Освен това е подходящ за подово отопление и е устойчив на атмосферни влияния, така че можете без притеснения да го използвате и на открито. Тези характеристики го правят и много лесен за поддръжка.
Размери
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Материал на килима | Естествени, Синтетични |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Поставяне на килими | На открито |
| Производство | Тъкани |
| Държава на произход | BE |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 1350 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 5.2 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Екстериор/интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Букле |
| Серия | Haringey |
| Модел | Зарове/геометричен |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Двустранен/подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Само професионално почистване/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Без задна страна |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Кремав/естествен |
| Производител | Ted Baker |
Подобни продукти

Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 120x170 cm Haringey Ruskin – Ted Baker
120×170 cм, модерни, естествен

Кремав ръчно изработен памучен килим подходящ за пране 90x130 cm Color Lines – Lorena Canals
90×130 cм, рустик, Провинциални
В наличност
Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 160x230 cm Haringey Woodfield – Ted Baker
160×230 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Пътека за открито и закрито в цвят слонова кост и бежово 80x250 cm Duet Kona – NORTHRUGS
Пътеки, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Сиво-бежова ръчно изработена вълнена пътека 80x300 cm Lira – Flair Rugs
80×300 cм, пътеки, ориенталски

Кремав килим 120x170 cm Art 1123 – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, килими за дома, къс косъм

Бежов килим 160x235 cm Perles Tourmaline – Elle Decoration
160×235 cм, килими за дома, къс косъм

Кремав/в естествен цвят двустранен/ръчно изработен ютен килим 160x230 cm Jutta – Hanse Home
160×230 cм, модерни, килими за дома

Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 160x230 cm Haringey Linley – Ted Baker
160×230 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова

Жълт килим 230x160 cm Aston - Asiatic Carpets
Скандинавски, килими за дома, синтетични
В наличностБезплатна доставка
Светлокафяв вълнен килим , 160 x 230 cm Lino Leaf - Flair Rugs
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Бежов килим 200x290 cm Valley - Asiatic Carpets
200×290 cм, скандинавски, килими за дома

Сиво-бежов ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Elva – Flair Rugs
160×230 cм, скандинавски, ориенталски
Безплатна доставка
Ръчно изработен вълнен килим в цвят жълта охра 170x240 cm Mosaic Ochre – Lorena Canals
170×240 cм, ориенталски, килими за дома
Безплатна доставка
Розовo-сив вълнен килим 160x240 cm Calvi rose – Agnella
160×240 cм, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
Бежов ръчно изработен килим със смес от вълна 200x290 cm Henley Sand – Asiatic Carpets
200×290 cм, скандинавски, килими за дома

Кръгъл килим за открито и закрито в цвят слонова кост и бежово ø 160 cm Duet Liora – NORTHRUGS
⌀ 160 cм, скандинавски, кръгла
В наличност
Външна пътека в естествен цвят 80x250 cm Dhaka – Ayyildiz Carpets
80×250 cм, пътеки, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим подходящ за пране 200x290 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Светлокафяв вълнен килим 133x180 cm Cesar - Agnella
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов вълнен килим 133x180 cm Emily - Agnella
133×180 cм, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
Килим 170x120 cm Lhena - Nattiot
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов/кремав ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Greek Key – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен

Памучен килим в цвят жълта охра 80x140 cm Twin Amber – Lorena Canals
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова

Ръчно изработен памучен килим подходящ за пране в цвят жълта охра 140x200 cm Sweet Honey – Lorena Canals
140×200 cм, скандинавски, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Килим за открито и закрито в цвят жълта охра 70x90 cm Hill Ochre Pale Yellow – Pappelina
70×90 cм, модерни, синтетични

Розов ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Albany – Asiatic Carpets
160×230 cм, скандинавски, ориенталски
Безплатна доставка
Светлорозов килим 160x230 cm Plus – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Кафяв вълнен килим 133x180 cm Layers - Agnella
133×180 cм, модерни, килими за дома
Безплатна доставка
Жълт килим Aqua Liso, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Ръчно изработен светлорозов памучен килим подходящ за пране 140x190 cm Tartan Rose – Lorena Canals
140×190 cм, ретро, килими за дома
Безплатна доставка
Сив вълнен килим , 120 x 170 cm Zen Garden - Flair Rugs
120×170 cм, естествен, среден косъм
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност









