


Размери 200×210 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Подарете на интериора си докосване на лукс с тази кожа от Narma, която ще ви впечатли от пръв поглед, независимо дали е поставена на пода, или просто небрежно преметната през дивана. Тя е изработена от най-фината кожа, която се характеризира с изключителна мекота, отлична издръжливост и не на последно място - с лесна поддръжка.
| Ширина: | 200 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 210 cм |
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Форма на килима | Нетипични |
| Материал на килима | Естествени |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави |
| Цвят | Бежов |
| Тип | Кожa |
| Състав и тип материал | Кожа |
| Плътност | 0.5 cm |
| Форма | Друг |
| Тегло | 3.7 kg |
| Дължина | 210 cm |
| Дизайн | Glamour |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/почиствайте само мястото |
| Спецификации на материала | 100% кожа |
| Производител | Narma |

⌀ 160 cм, модерни, килими за дома
В наличност
⌀ 160 cм, ориенталски, килими за дома

60×230 cм, пътеки, модерни
В наличност
120×180 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
⌀ 160 cм, килими за дома, естествен
В наличност
133×190 cм, скандинавски, килими за дома
Безплатна доставка
⌀ 160 cм, скандинавски, модерни
В наличност
70×200 cм, пътеки, скандинавски

80×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
⌀ 140 cм, модерни, килими за дома

70×250 cм, пътеки, скандинавски
Безплатна доставка
70×280 cм, пътеки, скандинавски
Безплатна доставка
80×230 cм, пътеки, килими за дома

Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
⌀ 80 cм, модерни, килими за дома
В наличност
80×150 cм, килими за дома, нетипични
В наличност
Модерни, килими за дома, кръгла

180×270 cм, килими за дома, нетипични
В наличност
70×270 cм, пътеки, скандинавски
Безплатна доставка
Скандинавски, модерни, килими за дома
В наличност
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
160×235 cм, килими за дома, къс косъм

70×300 cм
Безплатна доставка
70×240 cм, пътеки, модерни
Безплатна доставка
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
50×80 cм, килими за дома, естествен
В наличност

70×150 cм, пътеки, модерни

60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
160×230 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Пластмаса, кошници на парчета
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Метал
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Комплекти
В наличност

Рафт, пластмаса, метал
В наличност