
Кремаво-тюркоазен килим подходящ за пране 120x180 cm Puddle – Mila Home
120×180 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
78 € / 152,55 лв.

Кремаво-тюркоазен килим подходящ за пране 160x230 cm Puddle – Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
129 € / 252,3 лв.

Кремаво-тюркоазена пътека подходяща за пране 80x200 cm Puddle – Mila Home
Покривки за маса, покривки за маса, правоъгълен
59 € / 115,39 лв.
История на цените
- 12.05.2026 г. - 78 € / 152,55 лв.
- 8.05.2026 г. - 78 € / 152,55 лв.
- 17.04.2026 г. - 72,14 € / 141,09 лв.
- 10.03.2026 г. - 75 € / 146,69 лв.
- 5.03.2026 г. - 72,14 € / 141,09 лв.
- 5.03.2026 г. - 72,25 € / 141,31 лв.
- 24.02.2026 г. - 84,87 € / 165,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 72,14 € / 141,09 лв.
- 16.02.2026 г. - 84,87 € / 165,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 72,14 € / 141,09 лв.
- 27.01.2026 г. - 84,87 € / 165,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 72,14 € / 141,09 лв.
- 21.01.2026 г. - 84,87 € / 165,99 лв.
- 16.01.2026 г. - 73,84 € / 144,42 лв.
- 28.11.2025 г. - 67,89 € / 132,78 лв.
- 5.11.2025 г. - 77,73 € / 152,03 лв.
- 16.09.2025 г. - 84,87 € / 165,99 лв.
- 12.09.2025 г. - 73,11 € / 142,99 лв.
- 4.09.2025 г. - 84,87 € / 165,99 лв.
- 2.09.2025 г. - 72,14 € / 141,09 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Кремаво-тюркоазен килим подходящ за пране 120x180 cm Puddle – Mila Home
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 180 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Модел | Абстрактен модел |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 3 kg |
| Дължина | 180 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Дигитален печат |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Серия | Puddle |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 1900 g/m² |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Против подхлъзване/подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление/подходящ за пране |
| Грижа | Пране на 30 градуса/почиствайте редовно с прахосмукачка/може да се пере в пералня |
| Материал на задната страна | Гума |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Кремав/тюркоаз |
| Производител | Mila Home |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Изглежда евтино и некачествено.
Подобни продукти

Бежов ръчно изработен кръгъл килим със смес от вълна ø 160 cm Kari Organic – Villeroy&Boch
⌀ 160 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 160 cm Mesmerise Natural – Flair Rugs
⌀ 160 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Розов кръгъл килим подходящ за пране ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим atmosphera Faux - Сив
От полиестер
В наличност
Килим atmosphera Adriel, 60x90 cm, Бежов
От полиестер
В наличност
Бежов килим , ø 120 cm Menorca - House Nordic
⌀ 120 cм, скандинавски, кръгла
В наличност
Кремав килим 160x230 cm Routa – Universal
160×230 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Килим atmosphera Ozel, 120x170 cm, Микс
Естествен, от памук, от полиестер
В наличност
Сив килим Loft, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cм, модерни, индустриални
В наличност
Кремав килим 160x230 cm Remy – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Ръчно изработен вълнен кръгъл килим в светло естествен цвят ø 120 cm Calmio – Hanse Home
⌀ 120 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Бежов вълнен килим 160x230 cm Puddle Wool – Flair Rugs
160×230 cм, модерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Килим 160x230 cm Dottie Multi – Universal
160×230 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Пътека за открито и закрито в цвят слонова кост и бежово 80x250 cm Duet Bowen – NORTHRUGS
80×250 cм, пътеки, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Scala – Villeroy&Boch
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим atmosphera Couka, 80 cm - Сив
Кръгла, от полиестер
В наличност
Светлосив килим Montana, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Кремав килим подходящ за пране 160x230 cm Komodo Beach – Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов вълнен килим , 160 x 230 cm Lino Leaf - Flair Rugs
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Килим atmosphera Pompom, 60x90 см, Памук, Различни разцветки
Естествен, от памук
В наличност
Кремав вълнен килим 160x240 cm Haze - Agnella
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
Безплатна доставка
Двустранен ръчно изработен ютен килим в светло естествен цвят 160x230 cm Braided – Hanse Home
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим atmosphera Couka, 118 cm, Бял
Кръгла, от полиестер
В наличност
Килим atmosphera Anoai - 150x200 cm
От полиестер
В наличност
Килим atmosphera Volna, 160x230 cm, Ефект вълна - Слонова кост
Естествен, синтетични, на вълна
В наличност
Бежов килим за открито , 200 x 290 cm Tilos - NORTHRUGS
200×290 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
Кремав ръчно изработен килим със смес от вълна 120x170 cm Pradesh Natural White – Elle Decoration
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в естествен цвят 200x290 cm Lozenge – Flair Rugs
200×290 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Бежов вълнен килим 120x170 cm - Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Кремав килим подходящ за пране 152x230 cm Teo Traditional – Flair Rugs
152×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Ръчно изработен килим от букле в цвят слонова кост 160x230 cm Notting Hill Portobello – Ted Baker
160×230 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
Бежов килим подходящ за пране 200x280 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
200×280 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за тоалетна хартия с четка за тоалетна и отделение Rivazza - Wenko
С държачи за тоалетна хартия, метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект кофа и моп за под Turbo 3в1 Turbo 3v1 - Vileda
В наличност
Тоалетна чиния 38 x 41 см Aldeno – Wenko
Класически
В наличност








