










Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Кремав килим подходящ за пране 160x230 cm Komodo Beach – Mila Home
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Модел | Абстрактен модел |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Плътност | 1900 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 3.8 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Дигитален печат |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Серия | Mila Home x Bonami |
| Дизайн | Ретро/модерен |
| Качество | Обикновено |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за пране/против подхлъзване/подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Не използвайте химически почистващи препарати/пране на 30 градуса/не използвайте химическа белина/може да се пере в пералня/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Гума |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Кремав |
| Производител | Mila Home |
Отзиви на потребителите
Килимът е красив, цветът отговаря на снимката. Въпреки че е тънък, е приятно мек. Роботът-прахосмукачка го почиства прекрасно и затова няма проблем дори с тъмните косми от кучето.

140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Скандинавски, килими за дома, естествен
В наличност
Естествен, от памук, от полиестер
В наличност
От полиестер
В наличност
От полиестер
В наличност
Кръгла, от полиестер
В наличност
200×300 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
От полиестер
В наличност
Кръгла, от полиестер
В наличност
Естествен, синтетични, на вълна
В наличност
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
⌀ 160 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Пътеки, естествен, синтетични
В наличност
200×300 cм, модерни, килими за дома
В наличност
60×230 cм, пътеки, килими за дома

240×330 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
200×290 cм, скандинавски, килими за дома

От полиестер
В наличност
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Модерни, от полиестер
В наличност
От полиестер
В наличност
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×220 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Естествен, синтетични, на вълна
В наличност
Килими за дома, кръгла, естествен
В наличност
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
От полиестер
В наличност
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Естествен, синтетични, на вълна
В наличност
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
⌀ 120 cм, скандинавски, кръгла
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
240×260 cм
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал


198×130×192 cм
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност

0,5 - 1 л.
В наличност
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
С държачи за тоалетна хартия, пластмаса
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
80×60 cм

7×8×47 cм, интериор, висящи
В наличност
220×240 cм
В наличност