
Кремаво единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lupine – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение, включително летва за легло
-6 %900,15 € / 1760,54 лв.
961 € / 1879,55 лв.

Светлосиво единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lupine – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение, включително летва за легло
-6 %900,15 € / 1760,54 лв.
961 € / 1879,55 лв.

Единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка в цвят каки Lupine – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение, включително летва за легло
-6 %900,15 € / 1760,54 лв.
961 € / 1879,55 лв.

Антрацитно единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lupine – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение, включително летва за легло
-6 %900,15 € / 1760,54 лв.
961 € / 1879,55 лв.

Синьо единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lupine – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение, включително летва за легло
-6 %900,15 € / 1760,54 лв.
961 € / 1879,55 лв.

Светлокафяво единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lupine – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение, включително летва за легло
-6 %900,15 € / 1760,54 лв.
961 € / 1879,55 лв.
Кремаво единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lupine – Micadoni
Размери 95×90×200 cм
Избран вариант:Кремаво единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lupine – Micadoni
Най-добра цена за последните 30 дни: 900,15 € / 1760,54 лв.
История на цените
- 28.04.2026 г. - 900,15 € / 1760,54 лв.
- 19.04.2026 г. - 900,15 € / 1760,54 лв.
- 19.03.2026 г. - 961 € / 1879,55 лв.
- 14.02.2026 г. - 900,15 € / 1760,54 лв.
- 5.02.2026 г. - 1059 € / 2071,22 лв.
- 23.01.2026 г. - 900,15 € / 1760,54 лв.
- 16.01.2026 г. - 921,33 € / 1801,96 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Кремаво единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lupine – Micadoni
Размери
| Ширина: | 90 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Височина: | 95 cм |
Спецификации
| Материал | Тапицирани легла |
|---|---|
| С място за съхранение | Да |
| Комплекти | С подматрачна рамка |
| Материал на тапицерията на леглото | Плат |
| Тип табла за легло | Капитониранa |
| Държава на произход | PL |
| Брой ламели | 34 бр. |
| Височина на крачетата | 3 cm |
| Брой крака | 8 бр. |
| Монтажна височина на ламелите (от земята нагоре) | 25 |
| Височина на таблата на леглото | 60 cm |
| Височина на рамката на леглото | 35 cm |
| Капацитет на тежестта | 200 kg |
| Тегло | 87.6 kg |
| Размер | 90x200 |
| Дължина | 226 cm |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка с подходящ удължител за тапицирани мебели |
| Материал на задната част | Тапициран материал |
| Включени ламели | Да |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна |
| Серия | Lupine |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Тип решетка | Ламел |
| Включен матрак | Не |
| Аксесоари | Без крачета/с табла/с място за съхранение |
| Материал на конструкцията | ПДЧ/метал |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 90000 martindale |
| Тапицерия | Moly 02 |
| Тапицерски материал | Шенил |
| Цвят | Кремав |
| Material | Тапицерия |
| Производител | Micadoni |
Подобни продукти

Кремаво единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Kaelle – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Кремаво единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Amy – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Бежово единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Jodie – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Легло City 2006 за еднолицев матрак 90/200 см от мебели Ирим
Включваща матрак

Светлосиво единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Darren – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Бежово тапицирано единично легло без табла 90x200 cm Whale – Micadoni
33×90×200 cм, плат

Сиво единично легло 120x200 cm тапицирано без ламелно дъно Mattis – Meise Möbel
105×120×200 cм, тапицирани легла, скандинавски

Сиво единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Phaedra – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Розово тапицирано единично легло с решетка 140x200 cm MOON - Vipack
Включително летва за легло, плат
В наличност
Сиво единично легло 120x200 cm тапицирано без ламелно дъно Joker – Meise Möbel
82×120×200 cм, тапицирани легла, плат

Единично тапицирано легло с включена подматрачна рамка 90x200 cm Tina – Ropez
82×90×200 cм, плат

Сиво единично легло 120x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Noto – Maison de Rêve
116×120×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Еднолицев матрак Silver Exclusive от Тед 21 см

Единично легло 120x200 cm от масивен бор без табла с включена подматрачна рамка в естествен цвят Merge – Karup
32×120×200 cм, от бор, дървени легла

Бежово единично тапицирано легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 100x200 cm Lena – Ropez
108×100×200 cм, модерни, с място за съхранение

Сиво тапицирано детско легло 90x200 cm с място за съхранение с включена подматрачна рамка Fun – Meise Möbel
90×90×200 cм, модерни, тапицирани легла

Бежово единично легло тапицирано с място за съхранение с включен матрак 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Бежово единично тапицирано легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 100x200 cm Bunny – Ropez
108×100×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Зелено тапицирано единично легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 90x200 cm Moon – Vipack
105×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Единично легло от декор от дъб в естествен цвят 90x190 cm Naia – Tvilum
80×96×196 cм, модерни, от дъб

Единично легло от борова дървесина с решетка 90x200 cm Senza - Karup Design
15×90×200 cм, модерни, от бор
В наличност
Светлокафяво единично тапицирано легло с включена подматрачна рамка 90x200 cm Barker – Ropez
83×90×200 cм, плат

Единично легло 90x200 cm от масивен бор без табла с включена подматрачна рамка в естествен цвят Dock – Karup
11×90×200 cм, от бор, дървени легла

Бяло единично легло от борова дървесина, 90 x 200 cm Connect - WOOOD
60×118×213 cм, дървени легла, с място за съхранение
В наличност
Детско легло от бял метал , 120 x 200 cm New York - Vipack
Модерни, метални легла, включваща матрак

Спаня Loreyn без матрак от Нани
Без матрак, модерни, включително летва за легло

Бяло единично легло 90x200 cm от масивен бор без ламелно дъно Carter – WOOOD
67×90×200 cм, от бор, дървени легла

Антрацитно тапицирано детско легло 120x200 cm без ламелно дъно Cool – Meise Möbel
90×120×200 cм, модерни, тапицирани легла

Единично легло от масивен бор с включена подматрачна рамка в естествен цвят 120x200 cm Japan – Karup Design
20×120×200 cм, модерни, от бор
В наличност
Сиво-бежово тапицирано единично легло 100x200 cm Alba – Maison de Rêve
123×100×200 cм, тапицирани легла, скандинавски

Розово единично легло 120x200 cm тапицирано без ламелно дъно Lena – Meise Möbel
76×120×200 cм, тапицирани легла, с табла за глава
В наличност
Зелено единично легло 90x200 cm Nikki – WOOOD
73×90×200 cм, от бор, дървени легла
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност



