
Двойно легло от масивен бор с включена подматрачна рамка е естествен цвят 140x200 cm Dock – Karup Design
11×153×213 cм, от бор, дървени легла, скандинавски
453 € / 885,99 лв.

Единично легло 90x200 cm от масивен бор без табла с включена подматрачна рамка в естествен цвят Dock – Karup
11×103×213 cм, рустик, от бор, дървени легла
334 € / 653,25 лв.
Единично легло 90x200 cm от масивен бор без табла с включена подматрачна рамка в естествен цвят Dock – Karup
Размери 11×103×213 cм
Избран вариант:Единично легло 90x200 cm от масивен бор без табла с включена подматрачна рамка в естествен цвят Dock – Karup
История на цените
- 31.05.2026 г. - 334 € / 653,25 лв.
- 18.05.2026 г. - 334 € / 653,25 лв.
- 19.04.2026 г. - 305,15 € / 596,82 лв.
- 10.03.2026 г. - 321 € / 627,82 лв.
- 5.03.2026 г. - 300,05 € / 586,85 лв.
- 24.02.2026 г. - 353 € / 690,41 лв.
- 14.02.2026 г. - 300,05 € / 586,85 лв.
- 5.02.2026 г. - 353 € / 690,41 лв.
- 23.01.2026 г. - 300,05 € / 586,85 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Единично легло 90x200 cm от масивен бор без табла с включена подматрачна рамка в естествен цвят Dock – Karup
Размери
| Ширина: | 103 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 213 cм |
| Височина: | 11 cм |
Спецификации
| Дизайн | Рустик, Скандинавски |
|---|---|
| Декор | Бор |
| Материал | Дървени легла |
| Вид легла | Високо легло |
| С крачета | Да |
| Комплекти | С подматрачна рамка |
| Цвят | Бежов |
| Държава на произход | EE |
| Височина на крачетата | 4 cm |
| Брой крака | 2 бр. |
| Височина на рамката на леглото | 11 cm |
| Капацитет на тежестта | 300 kg |
| Тегло | 23 kg |
| Размер | 90x200 |
| Дължина | 213 cm |
| Тип | Японско/ниско |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на ламелите | Масивно дърво |
| Включени ламели | Да |
| Сертификати и стандарти | FSC Mix |
| Серия | Dock |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Материал на краката | Масивен бор |
| Обработка на повърхността | Лакиранe |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Тип решетка | Летва |
| Включен матрак | Не |
| Аксесоари | Без табла/без място за съхранение/без крачета |
| Материал на конструкцията | Масив бор |
| Material | Масивно дърво |
| Производител | Karup |
Подобни продукти

Единично легло 120x200 cm от масивен бор без табла с включена подматрачна рамка в естествен цвят Merge – Karup
33×124×227 cм, модерни, от бор
В наличност
Единично легло от борова дървесина с решетка 90x200 cm Senza - Karup Design
15×90×200 cм, модерни, от бор

Бежово метално единично легло с включена подматрачна рамка 90x200 cm Mata – WOOOD
95×90×208 cм, метални легла, индустриални

Бежово единично тапицирано легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 90x200 cm Lena – Ropez
108×90×208 cм, модерни, тапицирани легла

Бежово единично легло 120x200 cm тапицирано без ламелно дъно Joker – Meise Möbel
82×126×210 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Бежово единично тапицирано легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 100x200 cm Bunny – Ropez
108×100×208 cм, модерни, тапицирани легла

Розово тапицирано единично легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 90x200 cm Moon – Vipack
105×98×214 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Бежово тапицирано детско легло 120x200 cm с място за съхранение с включена подматрачна рамка Cool – Meise Möbel
90×130×210 cм, модерни, от дъб

Светлосиво единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lupine – Micadoni
95×174×226 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Зелено тапицирано единично легло с решетка 90x200 cm MOON - Vipack
107×97×212 cм, тапицирани легла, с крачета
В наличност
Troy TopMebel легло от меламин в дъбов цвят 120×200 см
100×120×200 cм, без матрак, от дъб
В наличност
Зелено единично легло 90x200 cm Nikki – WOOOD
73×99×207 cм, без матрак, модерни
В наличност
Легло Troy TopMebel от меламин в цвят бетонно сиво, размер 120x200 см.
100×120×200 cм, без матрак, ламинат
В наличност
Единично легло от масивен бор с включена подматрачна рамка в естествен цвят 90x200 cm Japan – Karup Design
20×118×228 cм, модерни, от бор
В наличност
Легло Мебели Ирим, City 2006 за еднолицев матрак 90/
71×205×95 cм, без матрак, от венге
За изпращане след 1 ден
Единично легло 90x200 cm от масивен дъб без табла с включена подматрачна рамка в естествен цвят Forrest – Vipack
34×94×212 cм, от дъб, дървени легла

Бежово единично легло тапицирано с място за съхранение с включен матрак 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×97×211 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Легло Нани, Спаня Loreyn без матрак, 90x200
90×200 cм, без матрак, модерни
За изпращане след 1 ден
Бяло единично легло от борова дървесина, 90 x 200 cm Connect - WOOOD
60×118×213 cм, без матрак, модерни
В наличност
Топ матрак Sleepy, Aloe Comfort, 82x190x7, Твърд, Eластична пяна
7×82×190 cм, включваща матрак, кожа
За изпращане след 1 ден
Розово единично легло 120x200 cm тапицирано без ламелно дъно Lena – Meise Möbel
76×125×205 cм, без матрак, тапицирани легла
В наличност
Легло Мебели Ирим, Сити 2023
71×206×95 cм, без матрак, модерни
За изпращане след 1 ден
Топ матрак isleep, Silverplus, 90x200x5, Мек, Мемори пяна
5×90×200 cм, с място за съхранение, диаметър
За изпращане след 1 ден
Единично легло 90x200 cm от масивен дъб с включена подматрачна рамка в естествен цвят Forrest – Vipack
84×95×206 cм, от дъб, дървени легла
В наличност
Легло Мебели Ирим, Сити 2004 за еднолицев матрак 82/
71×84×190 cм, без матрак, от орех
За изпращане след 1 ден
Легло Paradise, 82x190
30×82×190 cм, без матрак, тапицирани легла
За изпращане след 1 ден
Легло Нани, 72x190
30×72×190 cм, без матрак, метални легла
За изпращане след 1 ден
Легло Мебели Ирим, Сити 2011 за еднолицев матрак 120/190 см.
59×121×192 cм, без матрак, от дъб
За изпращане след 1 ден
Легло Нани, 72x190
72×190 cм, без матрак, дървени легла
За изпращане след 1 ден
Легло Paradise, 90x190
35×90×190 cм, тапицирани легла, с крачета
За изпращане след 1 ден
Единично легло от масивен дъб с включена подматрачна рамка в естествен цвят 90x200 cm Olive Captain Rotan – Vipack
75×96×209 cм, от дъб, дървени легла

Легло Sleepy, 80x200
80×200 cм, без матрак, тапицирани легла
За изпращане след 1 денНай-добрите продукти от Bonami

Тъмносива градинска кутия за съхранение Emily – Keter
58×118×45 cм, от пластмаса, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бял кош за пране и табуретка в едно , 20 л Candy - Wenko
Квадратна, пластмаса, за мръсни дрехи
В наличност
Кошница за пикник – Orion

Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
За кафе, комплекти, с чинийка
В наличност
Черна сушилня за дрехи Infinity Flex 30m – Vileda
128×56×304 cм, сгъваем, интериор
В наличност
Синьо детско спално бельо Футбол, 135 x 200 cm - Catherine Lansfield
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×40×59 cм, с капак, квадратна
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Стенни линии за сушилня за дрехи - Wenko
7×48×7 cм, интериор, висящи
В наличност
Бежов килим за баня от диатомична глина 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
Синьо памучно капитонирано покривало за легло 220x230 cm Floral Patchwork – Bianca
220×230 cм, памучен, височина
В наличност
Зелен компостер 2 бр. 125 l – Maximex
В наличност
Висяща сушилня за дрехи в сребрист цвят 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cм, интериор, висящи
В наличност
Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

Матово черна самозалепваща метална поставка за кърпи Bivio – Wenko
Самозалепващи се, с вакуум, диаметър
В наличност
Сгъваема грил маса 134x52 cm Unity – Keter
90×52×134 cм, от пластмаса, от метал
В наличност
Тъмнокафява градинска кутия за съхранение – Keter
64×155×72 cм, от пластмаса, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Черна кофа за боклук , 3 л Leman - Wenko
25×17×23 cм, стъпало, с капак
В наличност








