
Кремаво единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lupine – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение, включително летва за легло
-6 %900,15 € / 1760,54 лв.
961 € / 1879,55 лв.

Светлосиво единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lupine – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение, включително летва за легло
-6 %900,15 € / 1760,54 лв.
961 € / 1879,55 лв.

Единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка в цвят каки Lupine – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение, включително летва за легло
-6 %900,15 € / 1760,54 лв.
961 € / 1879,55 лв.

Антрацитно единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lupine – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение, включително летва за легло
-6 %900,15 € / 1760,54 лв.
961 € / 1879,55 лв.

Синьо единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lupine – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение, включително летва за легло
-6 %900,15 € / 1760,54 лв.
961 € / 1879,55 лв.

Светлокафяво единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lupine – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение, включително летва за легло
-6 %900,15 € / 1760,54 лв.
961 € / 1879,55 лв.
Единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка в цвят каки Lupine – Micadoni
Размери 95×90×200 cм
Избран вариант:Единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка в цвят каки Lupine – Micadoni
Най-добра цена за последните 30 дни: 900,15 € / 1760,54 лв.
История на цените
- 26.04.2026 г. - 900,15 € / 1760,54 лв.
- 19.04.2026 г. - 900,15 € / 1760,54 лв.
- 19.03.2026 г. - 961 € / 1879,55 лв.
- 14.02.2026 г. - 900,15 € / 1760,54 лв.
- 5.02.2026 г. - 1059 € / 2071,22 лв.
- 23.01.2026 г. - 900,15 € / 1760,54 лв.
- 16.01.2026 г. - 921,33 € / 1801,96 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка в цвят каки Lupine – Micadoni
Размери
| Ширина: | 90 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Височина: | 95 cм |
Спецификации
| Материал | Тапицирани легла |
|---|---|
| С място за съхранение | Да |
| Комплекти | С подматрачна рамка |
| Материал на тапицерията на леглото | Плат |
| Цвят | Зелен |
| Тип табла за легло | Капитониранa |
| Държава на произход | PL |
| Брой ламели | 34 бр. |
| Височина на крачетата | 3 cm |
| Брой крака | 8 бр. |
| Монтажна височина на ламелите (от земята нагоре) | 25 |
| Височина на таблата на леглото | 60 cm |
| Височина на рамката на леглото | 35 cm |
| Капацитет на тежестта | 200 kg |
| Тегло | 87.6 kg |
| Размер | 90x200 |
| Дължина | 226 cm |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка с подходящ удължител за тапицирани мебели |
| Материал на задната част | Тапициран материал |
| Включени ламели | Да |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна |
| Серия | Lupine |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Тип решетка | Ламел |
| Включен матрак | Не |
| Аксесоари | С място за съхранение/без крачета/с табла |
| Материал на конструкцията | ПДЧ/метал |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 90000 martindale |
| Тапицерия | Moly 38 |
| Тапицерски материал | Шенил |
| Material | Тапицерия |
| Производител | Micadoni |
Подобни продукти

Антрацитно единично легло 120x200 cm тапицирано без ламелно дъно Mattis – Meise Möbel
105×120×200 cм, тапицирани легла, скандинавски

Зелено единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Jodie – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Зелено единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Phaedra – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Зелено единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Amy – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Тъмносиво единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Kaelle – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Антрацитно тапицирано ъглово детско легло 120x200 cm без ламелно дъно Cool – Meise Möbel
90×120×200 cм, модерни, тапицирани легла

Синьо /сиво единично легло 120x200 cm тапицирано без ламелно дъно Malin – Meise Möbel
93×120×200 cм, от дъб, тапицирани легла

Зелено единично легло 120x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Noto – Maison de Rêve
С място за съхранение, включително летва за легло, плат

Розов шенилов разтегателен диван с място за съхранение 214 cm Fulgeo – ELTAP
77×214×82 cм, с място за съхранение, конвертируема

Сиво единично легло тапицирано с място за съхранение с включен матрак 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Розово единично легло 120x200 cm тапицирано без ламелно дъно Lena – Meise Möbel
76×120×200 cм, тапицирани легла, с табла за глава

Бяло тъмносиво единично тапицирано легло ПДЧ с място за съхранение с включен матрак 80x190 cm Parys – ELTAP
55×90×195 cм, с място за съхранение, включваща матрак

Легло Сити 2004 за еднолицев матрак 82/190 см от мебели Ирим

Зелено единично тапицирано легло с включена подматрачна рамка 90x200 cm Basti – Ropez
95×90×200 cм, плат

Кафяво единично легло от масивен бор с включена подматрачна рамка 90x200 cm Japan – Karup Design
20×90×200 cм, модерни, от бор

Легло Сити 2023 от мебели Ирим
С място за съхранение

Дъбово двойно легло с тапицирана табла 180x200 cm Abises 1 - The Beds
88×180×200 cм, рустик, от дъб

Светлосиво единично тапицирано легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 100x200 cm Bunny – Ropez
108×100×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Зелено тапицирано единично легло без табла 90x200 cm Whale – Micadoni
33×90×200 cм, плат

Бяло единично легло от борова дървесина, 90 x 200 cm Connect - WOOOD
60×118×213 cм, дървени легла, с място за съхранение
В наличност
Сиво единично легло 120x200 cm тапицирано без ламелно дъно Joker – Meise Möbel
82×120×200 cм, тапицирани легла, плат

Детско легло от бял метал , 90 x 200 cm New York - Vipack
111×210×98 cм, модерни, метални легла

Светлосиньо единично тапицирано легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 80x200 cm Lena – Ropez
108×80×200 cм, модерни, плат

Сиво тапицирано детско легло 90x200 cm с място за съхранение с включена подматрачна рамка Fun – Meise Möbel
90×90×200 cм, модерни, тапицирани легла

Единично легло 90x200 cm от масивен дъб без табла с включена подматрачна рамка в естествен цвят Forrest – Vipack
34×90×200 cм, от дъб, дървени легла

Зелено единично тапицирано легло с включена подматрачна рамка 90x200 cm Tina – Ropez
82×90×200 cм, тапицирани легла, включително летва за легло

Розово единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Darren – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Единично легло 90x200 cm от масивен дъб с включена подматрачна рамка в естествен цвят Forrest – Vipack
84×90×200 cм, от дъб, дървени легла

Спаня Loreyn без матрак от Нани
Без матрак, модерни, включително летва за легло

Светлокафяво единично тапицирано легло с включена подматрачна рамка 90x200 cm Barker – Ropez
83×90×200 cм, плат

Тъмно сиво тапицирано единично легло с място за съхранение 90x200 cm Cabana - Meise Möbel
85×90×200 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Розово тапицирано единично легло с решетка 140x200 cm MOON - Vipack
Включително летва за легло, плат
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност



