
Единично легло 90x200 cm от масивен дъб с включена подматрачна рамка в естествен цвят Forrest – Vipack
100×90×200 cм, от дъб
-5 %475,15 € / 929,31 лв.
502 € / 981,83 лв.

Бяло единично легло 90x200 cm от масивен бук с включена подматрачна рамка Forrest – Vipack
От бук, включително летва за легло
-5 %368,9 € / 721,51 лв.
390 € / 762,77 лв.

Бяло единично легло 90x200 cm от масивен бук с включена подматрачна рамка Forrest – Vipack
84×90×200 cм, от бук, от дърво, включително летва за легло
-5 %368,9 € / 721,51 лв.
390 € / 762,77 лв.

Единично легло 90x200 cm от масивен дъб с включена подматрачна рамка в естествен цвят Forrest – Vipack
84×90×200 cм, от дъб, дървени легла, включително летва за легло
581,4 € / 1137,12 лв.
Единично легло 90x200 cm от масивен дъб с включена подматрачна рамка в естествен цвят Forrest – Vipack
Размери 84×90×200 cм
Избран вариант:Единично легло 90x200 cm от масивен дъб с включена подматрачна рамка в естествен цвят Forrest – Vipack
История на цените
- 28.04.2026 г. - 581,4 € / 1137,12 лв.
- 6.03.2026 г. - 581,4 € / 1137,12 лв.
- 14.02.2026 г. - 504,9 € / 987,5 лв.
- 5.02.2026 г. - 594 € / 1161,76 лв.
- 23.01.2026 г. - 504,9 € / 987,5 лв.
- 19.01.2026 г. - 516,78 € / 1010,73 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Единично легло 90x200 cm от масивен дъб с включена подматрачна рамка в естествен цвят Forrest – Vipack
Размери
| Ширина: | 90 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Височина: | 84 cм |
Спецификации
| Декор | Дъб |
|---|---|
| Материал | Дървени легла |
| Комплекти | С подматрачна рамка |
| Тип табла за легло | Масивно дърво |
| Държава на произход | UA |
| Височина на крачетата | 16 cm |
| Брой крака | 4 бр. |
| Височина на таблата на леглото | 52 cm |
| Височина на рамката на леглото | 33.5 cm |
| Капацитет на тежестта | 100 kg |
| Тегло | 45.1 kg |
| Размер | 90x200 |
| Дължина | 206 cm |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на ламелите | Масивно дърво |
| Включени ламели | Да |
| Сертификати и стандарти | FSC 100% |
| Серия | Forrest |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Материал на краката | Масивен дъб |
| Обработка на повърхността | Лак |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Тип решетка | Летва |
| Включен матрак | Не |
| Аксесоари | Без място за съхранение/с крачета/с табла |
| Материал на конструкцията | Масив дъб |
| Цвят | Естествен |
| Material | Масивно дърво |
| Производител | Vipack |
Подобни продукти

Единично легло 90x200 cm от масивен дъб без табла с включена подматрачна рамка в естествен цвят Forrest – Vipack
34×90×200 cм, от дъб, дървени легла

Спаня Loreyn без матрак от Нани
Без матрак, модерни, включително летва за легло

Розово единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Phaedra – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Розово единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Amy – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Светлокафяво единично тапицирано легло с включена подматрачна рамка 90x200 cm Barker – Ropez
83×90×200 cм, плат

Единично легло от масивен бор с включена подматрачна рамка в естествен цвят 90x200 cm Japan – Karup Design
20×90×200 cм, модерни, от бор
В наличност
Детско легло от бял метал , 90 x 200 cm New York - Vipack
111×210×98 cм, модерни, метални легла

Дъбово двойно легло с тапицирана табла 180x200 cm Abises 1 - The Beds
88×180×200 cм, рустик, от дъб

Легло Сити 2023 от мебели Ирим
С място за съхранение

Бежово единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Jodie – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Бежово единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Kaelle – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Бежово единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Darren – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Бежово единично легло 120x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Noto – Maison de Rêve
116×120×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Единично тапицирано легло в кафяво-сив цвят с място за съхранение с включен матрак 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×120×200 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Светлосиво единично тапицирано легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 100x200 cm Lena – Ropez
С място за съхранение, включително летва за легло, плат

Единично легло от декор от дъб в естествен цвят 90x190 cm Naia – Tvilum
80×96×196 cм, модерни, от дъб

Единично легло 90x200 cm от масивен бор без табла с включена подматрачна рамка в естествен цвят Merge – Karup
32×90×200 cм, от бор, дървени легла

Бежово тапицирано единично легло без табла 90x200 cm Whale – Micadoni
33×90×200 cм, плат

Розово единично легло 120x200 cm тапицирано без ламелно дъно Lena – Meise Möbel
76×120×200 cм, тапицирани легла, с табла за глава
В наличност
Легло Сити 2004 за еднолицев матрак 82/190 см от мебели Ирим

Единично легло от масивен бор с включена подматрачна рамка в естествен цвят 120x200 cm Kanso – Karup Design
25×120×200 cм, от бор, дървени легла

Антрацитно тапицирано детско легло 120x200 cm без ламелно дъно Cool – Meise Möbel
90×120×200 cм, модерни, тапицирани легла

Светлосиво единично легло 120x200 cm тапицирано без ламелно дъно Mattis – Meise Möbel
105×120×200 cм, тапицирани легла, скандинавски

Светлосиво единично тапицирано легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 100x200 cm Bunny – Ropez
108×100×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Бяло единично легло от борова дървесина, 90 x 200 cm Connect - WOOOD
60×118×213 cм, дървени легла, с място за съхранение
В наличност
Сиво единично легло 120x200 cm тапицирано без ламелно дъно Joker – Meise Möbel
82×120×200 cм, тапицирани легла, плат

Светлосиво единично легло 120x200 cm тапицирано без ламелно дъно Malin – Meise Möbel
93×120×200 cм, модерни, от дъб

Бяло тъмносиво единично тапицирано легло ПДЧ с място за съхранение с включен матрак 80x190 cm Parys – ELTAP
55×90×195 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Светлокафяво единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lupine – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Детско легло 90x200 cm от масивен бор разтегателно естествено Alpi – Støraa

Зелено тапицирано единично легло с решетка 140x200 cm MOON - Vipack
132×140×200 cм, тапицирани легла, включително летва за легло

Единично легло от борова дървесина с решетка 90x200 cm Senza - Karup Design
15×90×200 cм, модерни, от бор
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност


