
Кремаво единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lupine – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение, включително летва за легло
-6 %900,15 € / 1760,54 лв.
961 € / 1879,55 лв.

Светлосиво единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lupine – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение, включително летва за легло
-6 %900,15 € / 1760,54 лв.
961 € / 1879,55 лв.

Единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка в цвят каки Lupine – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение, включително летва за легло
-6 %900,15 € / 1760,54 лв.
961 € / 1879,55 лв.

Антрацитно единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lupine – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение, включително летва за легло
-6 %900,15 € / 1760,54 лв.
961 € / 1879,55 лв.

Синьо единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lupine – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение, включително летва за легло
-6 %900,15 € / 1760,54 лв.
961 € / 1879,55 лв.

Светлокафяво единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lupine – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение, включително летва за легло
-6 %900,15 € / 1760,54 лв.
961 € / 1879,55 лв.
Светлокафяво единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lupine – Micadoni
Размери 95×90×200 cм
Избран вариант:Светлокафяво единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lupine – Micadoni
Най-добра цена за последните 30 дни: 900,15 € / 1760,54 лв.
История на цените
- 26.04.2026 г. - 900,15 € / 1760,54 лв.
- 19.04.2026 г. - 900,15 € / 1760,54 лв.
- 19.03.2026 г. - 961 € / 1879,55 лв.
- 14.02.2026 г. - 900,15 € / 1760,54 лв.
- 5.02.2026 г. - 1059 € / 2071,22 лв.
- 23.01.2026 г. - 900,15 € / 1760,54 лв.
- 16.01.2026 г. - 921,33 € / 1801,96 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Светлокафяво единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lupine – Micadoni
Размери
| Ширина: | 90 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Височина: | 95 cм |
Спецификации
| Материал | Тапицирани легла |
|---|---|
| С място за съхранение | Да |
| Комплекти | С подматрачна рамка |
| Материал на тапицерията на леглото | Плат |
| Тип табла за легло | Капитониранa |
| Държава на произход | PL |
| Брой ламели | 34 бр. |
| Височина на крачетата | 3 cm |
| Брой крака | 8 бр. |
| Монтажна височина на ламелите (от земята нагоре) | 25 |
| Височина на таблата на леглото | 60 cm |
| Височина на рамката на леглото | 35 cm |
| Капацитет на тежестта | 200 kg |
| Тегло | 87.6 kg |
| Размер | 90x200 |
| Дължина | 226 cm |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка с подходящ удължител за тапицирани мебели |
| Материал на задната част | Тапициран материал |
| Включени ламели | Да |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна |
| Серия | Lupine |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Тип решетка | Ламел |
| Включен матрак | Не |
| Аксесоари | С табла/без крачета/с място за съхранение |
| Материал на конструкцията | Метал/ПДЧ |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 90000 martindale |
| Тапицерия | Moly 11 |
| Тапицерски материал | Шенил |
| Цвят | Светлокафяв |
| Material | Тапицерия |
| Производител | Micadoni |
Подобни продукти

Светлосиво единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Kaelle – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Бежово тапицирано единично легло без табла 90x200 cm Whale – Micadoni
33×90×200 cм, плат

Бежово единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Amy – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Сиво единично легло 120x200 cm тапицирано без ламелно дъно Mattis – Meise Möbel
105×120×200 cм, тапицирани легла, скандинавски

Сиво единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Phaedra – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Легло City 2006 за еднолицев матрак 90/200 см от мебели Ирим
Включваща матрак

Бежово единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Jodie – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Сиво единично легло 120x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Noto – Maison de Rêve
116×120×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Единично легло 120x200 cm от масивен бор без табла с включена подматрачна рамка в естествен цвят Merge – Karup
32×120×200 cм, от бор, дървени легла

Розово тапицирано единично легло с решетка 140x200 cm MOON - Vipack
Включително летва за легло, плат
В наличност
Светлосиво единично легло 90x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Darren – Micadoni
95×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Сиво единично легло 120x200 cm тапицирано без ламелно дъно Joker – Meise Möbel
82×120×200 cм, тапицирани легла, плат

Бежово единично тапицирано легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 100x200 cm Lena – Ropez
108×100×200 cм, модерни, с място за съхранение

Бежово единично тапицирано легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 100x200 cm Bunny – Ropez
108×100×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Единично легло от декор от дъб в естествен цвят 90x190 cm Naia – Tvilum
80×96×196 cм, от дъб

Единично тапицирано легло с включена подматрачна рамка 90x200 cm Tina – Ropez
82×90×200 cм, плат

Сиво тапицирано детско легло 90x200 cm с място за съхранение с включена подматрачна рамка Fun – Meise Möbel
90×90×200 cм, модерни, тапицирани легла

Еднолицев матрак Silver Exclusive от Тед 21 см

Зелено тапицирано единично легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 90x200 cm Moon – Vipack
105×90×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Единично легло 90x200 cm от масивен бор без табла с включена подматрачна рамка в естествен цвят Dock – Karup
11×90×200 cм, от бор, дървени легла

Бежово единично легло тапицирано с място за съхранение с включен матрак 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Бяло единично легло 90x200 cm от масивен бор без ламелно дъно Carter – WOOOD
67×90×200 cм, от бор, дървени легла

Единично легло от борова дървесина с решетка 90x200 cm Senza - Karup Design
15×90×200 cм, модерни, от бор
В наличност
Антрацитно тапицирано детско легло 120x200 cm без ламелно дъно Cool – Meise Möbel
90×120×200 cм, модерни, тапицирани легла

Бяло единично легло от борова дървесина, 90 x 200 cm Connect - WOOOD
60×118×213 cм, дървени легла, с място за съхранение
В наличност
Единично легло от масивен бор с включена подматрачна рамка в естествен цвят 120x200 cm Japan – Karup Design
20×120×200 cм, модерни, от бор
В наличност
Светлокафяво единично тапицирано легло с включена подматрачна рамка 90x200 cm Barker – Ropez
83×90×200 cм, плат

Детско легло от бял метал , 120 x 200 cm New York - Vipack
Модерни, метални легла, включваща матрак

Розово единично легло 120x200 cm тапицирано без ламелно дъно Lena – Meise Möbel
76×120×200 cм, тапицирани легла, с табла за глава

Спаня Loreyn без матрак от Нани
Без матрак, модерни, включително летва за легло

Сиво-бежово тапицирано единично легло 100x200 cm Alba – Maison de Rêve
123×100×200 cм, тапицирани легла, скандинавски

Зелено единично легло 90x200 cm Nikki – WOOOD
73×90×200 cм, от бор, дървени легла
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност



