Модерна релсова осветителна система с 5 прожектора бяла 1-фазна - Iconic Kohua
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 111.16 и с гаранция от 3 години.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Подвижни | Да |
| Материал на лампи и аплици | Метал |
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Бяла дневна светлина, Студено бялa светлина |
| Цокъл | GU10 |
| Входяща мощност | 6,5 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 6 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 3330 lm |
| Тип | Спот |
| Функция | RGB/LED технолигия/Смарт осветление |
| Еквивалент на класическата крушка | 45 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 30 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 39 W |
| Series | SELE Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставкаМодерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, повърхностни светлини, накланяне
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V, спалня и дневна
В наличностМодерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставкаМодерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставкаМодерни
В наличност
Модерни
В наличност
Дърво
В наличностМодерни, скандинавски, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностМодерни, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка



Стенни часовници
В наличност
E27, LED
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
⌀ 60 cм
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност