
17,95 €
35,11 лв.
Модерна таванна лампа бяла 2-лампи регулируема правоъгълна - Jeana
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Briloner, който имаме на склад на цена 5.37 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Стил | Други |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Входяща мощност | 5 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 400 lm |
| Тип | Спот |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 5 W |
| Форма | Квадратен |
| Ъгъл на лъча | 110 ° |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 5 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 |
| Series | TUBE Briloner |
| Производител | Briloner |

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни
В наличност

Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличностМодерни
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличностМодерни, скандинавски, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, бяла дневна светлина
В наличностБезплатна доставка


Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, метал
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Малък
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, модерни
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност

Среден
В наличност

230V
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка

С пейка, модерни, шкафове
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка