
Модерен вграден прожектор черен GU10 35 мм кръгъл накланящ се - Installa
Модерни, за вграждане, накланяне
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Philips Pila, който имаме на склад на цена 3.72 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Стил | Други |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Квадратен |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 4,7 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 4,7 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 380 lm |
| Ъгъл на лъча | 36 ° |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4,7 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Еквивалент на класическата крушка | 50 W |
| Монтажен отвор | 80 mm |
| Дълбочина на вграждане | 70 mm |
| Брой цикли на превключване | 50000 |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Series | CEILING/BULB Philips |
| Производител | Philips Pila |

Модерни, за вграждане, накланяне
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, бронз
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, за вграждане, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, индустриални
В наличност
LED лампи, индустриални, 230V
В наличност
Модерни, дърво
В наличност
Бронз
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, бронз
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка

