
Интелигентен таванен прожектор черен с дърво 2 светлини регулируем вкл. Wifi GU10 50mm - Jeana
Модерни, скандинавски, индустриални
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Briloner, който имаме на склад на цена 11.98 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Стил | Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 5 W |
| Брой крушки | 2 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 65 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 920 lm |
| Ъгъл на лъча | 36 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W |
| Тип | Спот |
| Series | SPOTLIGHT Briloner |
| Производител | Briloner |

Модерни, скандинавски, индустриални
В наличност
Дърво
В наличност
Модерни, скандинавски, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални

230V
В наличност
Модерни
В наличност
Дърво
В наличност
Модерни, дърво
В наличност
Модерни, рустик, индустриални
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, дърво
В наличност
Дърво
В наличност
Модерни, бронз
В наличностБезплатна доставка
Модерни, бронз
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
Модерни, рустик, индустриални
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални, стъкло
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Бронз
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло, дърво
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност



Цифрови будилници
В наличност

Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
Малък
В наличност