
Прожектор, луна KINIA 1xGU10/30W/230V бяла
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Briloner, който имаме на склад на цена 3.72 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Разположение на осветлението | За вграждане |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 150 lm, 150 lm, 150 lm, 150 lm, 150 lm, 150 lm, 150 lm, 150 lm, 150 lm, 150 lm, 150 lm, 150 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Дълбочина на вграждане | 32 mm, 32 mm, 32 mm, 32 mm, 32 mm, 32 mm, 32 mm, 32 mm, 32 mm, 32 mm, 32 mm, 32 mm |
| Монтажен отвор | 35 mm, 35 mm, 35 mm, 35 mm, 35 mm, 35 mm, 35 mm, 35 mm, 35 mm, 35 mm, 35 mm, 35 mm |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner |
| Производител | Briloner |

230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
За вграждане, 12V
В наличност
230V
В наличност
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
LED лампи, 230V, метал
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност

230V
В наличностБезплатна доставка

Модерни
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност

LED лампи, хром, 230V
В наличност
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличност
230V
В наличност


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
230V
В наличност
Детски люлки
В наличност

Малък
В наличност


Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка