
Eglo 99475 - LED плафон PIGLIONASSO LED/32W/230V 645x645 mm
История на цените
- 3.04.2026 г. - 144,64 € / 282,89 лв.
- 27.11.2025 г. - 144,64 € / 282,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 57.44 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
|---|---|
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Еквивалент на класическата крушка | 325 W, 325 W, 325 W, 325 W, 325 W, 325 W, 325 W, 325 W, 325 W, 325 W, 325 W, 325 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 32 lm, 32 lm, 32 lm, 32 lm, 32 lm, 32 lm, 32 lm, 32 lm, 32 lm, 32 lm, 32 lm, 32 lm |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Series | PIGLIONASSO Eglo, PIGLIONASSO Eglo, PIGLIONASSO Eglo, PIGLIONASSO Eglo, PIGLIONASSO Eglo, PIGLIONASSO Eglo, PIGLIONASSO Eglo, PIGLIONASSO Eglo, PIGLIONASSO Eglo, PIGLIONASSO Eglo, PIGLIONASSO Eglo, PIGLIONASSO Eglo |
| Производител | Eglo |
Подобни продукти


Eglo 901391 - LED вградено таванно осветително тяло FUEVA LED/6,3W/230V 11,9x11,9 cm черно
В наличност
LED Плафониера NOEMI LED/20W/230V 4000K Ø 50 см черен
В наличност
Eglo - LED RGBW панел SALOBRENA-C 34W 230V кафяв с DO
Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Eglo - LED повърхностно монтиран панел SALOBRENA LED/31W/230V кафяв
Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Eglo - LED RGBW димируем панел SALOBRENA-C LED/30,5W/230V кафяв + DO
Дърво, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
LED панел NIVERA 32W 230V IP54 29,5x59,5 см черен
В наличност
Eglo - LED RGBW панел SALOBRENA-C 34W 230V тъмнокафяв + дистанционно
Дърво, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Eglo - LED панел за повърхностен монтаж SALOBRENA LED/31W/230V тъмнокафяв
Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Eglo LED RGBW панел SALOBRENA-C 16W 230V тъмнокафяв + дистанционно
Дърво, топло бяла светлина
В наличност
Eglo 31706 - LED RGBW Димируем плафон ROVITO-Z LED/14,6W/230V черен
Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Eglo - LED Димируем панел за повърхностен монтаж SALOBRENA 2 LED/25W/230V кафяв
Дърво
В наличностБезплатна доставка
Eglo - LED RGBW панел SALOBRENA-C 21W 230V 2700-6500K кафяв + DO
Дърво, топло бяла светлина
В наличност
LED Плафониера NOEMI LED/20W/230V 4000K Ø 50 см матов хром
В наличност
Kanlux 33323 - Стълбищно LED осветително тяло ERINUS LED/0,8W/12V 4000K бяло
В наличност
LED Димируем плафон LED/30W/230V 3000-6500K Ø 30 см черен + д.у.
В наличност
LED Лампа за окачен таван SQUARE LED/12W/230V 4000K 17x17 см черен
В наличност
Eglo 900407 - LED RGBW Димируем плафон TOLLOS-Z 3xLED/11W/230V
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED Димируема лампа SMART LED/36W/230V 45x45 см Wi-Fi Tuya + д.у.
Студено бялa светлина
В наличност
Eglo 75576 - LED Димируем панел SALOBRENA-TW LED/32,5W/230V + д.у.
Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Eglo - LED Димируем панел SALOBRENA-TW LED/32,5W/230V кафяв + д.у.
Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностБезплатна доставка
Eglo - LED RGBW димируем панел SALOBRENA-C LED/30,5W/230V кафяв + DO
Дърво, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Eglo - LED RGBW панел SALOBRENA-C 34W 230V кафяв с дистанционно
Дърво, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Eglo - LED повърхностно монтиран панел SALOBRENA LED/31W/230V кафяв
Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
LED таванно осветително тяло CLEO LED/69W/230V 3000K пр. 50 см черно
В наличностБезплатна доставка
LED Лампа за под кухненски шкаф QTEC LED/18W/230V 60 см черен
В наличност
Eglo - LED RGBW панел SALOBRENA-C 21W 230V 2700-6500K кафяв + DO
Дърво, топло бяла светлина
В наличност
LED Лампа за под кухненски шкаф QTEC LED/9W/230V 30 см черен
В наличност
Briloner 3010-015 - LED Лампа LED/8W/230V 19x19 см черна IP44
В наличност
Aigostar - LED Димируем плафон LED/38W/230V 2700-6500K + д.у.
В наличност
Eglo 33218 - LED RGBW регулируемо таванно осветление VOLTAGO-C LED/17W/230V пр.3
Топло бяла светлина
В наличност
LED Лампа за окачен таван SQUARE LED/18W/230V 4000K 22x22 см черен
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
