
19,01 €
37,18 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED осветително тяло за стълбище. Подходящо за осветление на стълбища, коридори и антре. Благодарение на LED технологията спестявате до 80% от разходите за електроенергия в сравнение с класическите крушки. Монтажната кутия за вграден монтаж е включена в комплекта.
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
|---|---|
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Тип | Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище |
| Място | Коридор/Стълбище, Коридор/Стълбище, Коридор/Стълбище, Коридор/Стълбище, Коридор/Стълбище, Коридор/Стълбище, Коридор/Стълбище, Коридор/Стълбище, Коридор/Стълбище, Коридор/Стълбище, Коридор/Стълбище, Коридор/Стълбище |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Монтажен отвор | 60 mm, 60 mm, 60 mm, 60 mm, 60 mm, 60 mm, 60 mm, 60 mm, 60 mm, 60 mm, 60 mm, 60 mm |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 15 lm, 15 lm, 15 lm, 15 lm, 15 lm, 15 lm, 15 lm, 15 lm, 15 lm, 15 lm, 15 lm, 15 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Дълбочина на вграждане | 11 mm, 11 mm, 11 mm, 11 mm, 11 mm, 11 mm, 11 mm, 11 mm, 11 mm, 11 mm, 11 mm, 11 mm |
| Максимална входяща мощност на лампата | 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Series | ERINUS Kanlux, ERINUS Kanlux, ERINUS Kanlux, ERINUS Kanlux, ERINUS Kanlux, ERINUS Kanlux, ERINUS Kanlux, ERINUS Kanlux, ERINUS Kanlux, ERINUS Kanlux, ERINUS Kanlux, ERINUS Kanlux |
| Производител | Kanlux |





Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност












Студено бялa светлина
В наличност





Метал
В наличност

Топло бяла светлина
В наличност






Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
