
Синьо единично легло тапицирано с място за съхранение с включен матрак 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×120×200 cм, модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
874 € / 1709,4 лв.

Сиво единично легло тапицирано с място за съхранение с включен матрак 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cм, модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
774 € / 1513,81 лв.

Единично тапицирано легло в кафяво-сив цвят с място за съхранение с включен матрак 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×120×200 cм, модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
874 € / 1709,4 лв.

Бежово единично легло тапицирано с място за съхранение с включен матрак 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cм, модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
774 € / 1513,81 лв.

Синьо единично легло тапицирано с място за съхранение с включен матрак 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cм, модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
774 € / 1513,81 лв.

Единично тапицирано легло в кафяво-сив цвят с място за съхранение с включен матрак 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cм, модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
774 € / 1513,81 лв.

Бежово единично легло тапицирано с място за съхранение с включен матрак 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×120×200 cм, модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
874 € / 1709,4 лв.

Сиво единично легло тапицирано с място за съхранение с включен матрак 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×120×200 cм, модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
874 € / 1709,4 лв.
Синьо единично легло тапицирано с място за съхранение с включен матрак 120x200 cm Avela – Bonami Selection
Размери 92×120×200 cм
Избран вариант:Синьо единично легло тапицирано с място за съхранение с включен матрак 120x200 cm Avela – Bonami Selection
История на цените
- 1.05.2026 г. - 874 € / 1709,4 лв.
- 17.01.2026 г. - 613 € / 1198,92 лв.
- 16.01.2026 г. - 666,79 € / 1304,13 лв.
- 6.12.2025 г. - 651,39 € / 1274,01 лв.
- 21.11.2025 г. - 640,14 € / 1252,01 лв.
- 19.11.2025 г. - 650,36 € / 1271,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Дизайнерско единично ъглово легло с пружинен матрак, практично пространство за съхранение със страничен достъп и променлива табла, която може да се постави от лявата или дясната страна. Изключително лесното сглобяване, високото качество, издръжливите материали и високата товароносимост го превръщат в идеалния избор за ежедневен комфорт и стилен интериор. Всеки детайл е създаден в ръчно производство в Чешката република , въз основа на повече от 15 години опит като малка семейна компания. Резултатът е легло, което съчетава опит, честна местна изработка и модерен дизайн в една надеждна единица, на която можете да разчитате всеки ден. Предимства на легло Bonami Selection: Твърда и здрава рамка за максимална стабилност и издръжливост, Самоносеща конструкция - без подпори, без скърцане, издръжлива тапицерия с по-високо тегло, сертифицирана по OEKO-TEX, подходяща за домашни любимци, омекотяване по ръбовете, качествена тапицерска работа, всичко е чисто покрито, практични дръжки за лесен достъп до отделението за съхранение, ламинирани плоскости с по-висока издръжливост, възможност за избор на ляв и десен ъгъл, прецизни детайли за сглобяване, които едновременно издържат и изглеждат добре. Легло Bonami Selection може да бъде сглобено за по-малко от 30 минути . Интелигентният дизайн, лесните за разбиране инструкции и видеоклипът за сглобяване правят целия процес бърз, лесен и, най-важното, без стрес. Пространството за съхранение с тегло 30 кг може да побере сезонни текстилни изделия, резервно спално бельо или всичко, което искате да държите под ръка.
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Височина: | 92 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Материал | Тапицирани легла |
| С място за съхранение | Да |
| С табла за глава | Да |
| Материал на тапицерията на леглото | Плат |
| Цвят | Син |
| Пълнеж на матрака | Полиуретанова пяна (PUR)/джобни пружини |
| Плътност на pur пяната | 25 kg/m³ |
| Дебелина на матрака | 20 cm |
| Функции | Десен ъгъл/ляв ъгъл |
| Държава на произход | CZ |
| Височина на крачетата | 12 cm |
| Брой крака | 4 бр. |
| Височина на таблата на леглото | 37 cm |
| Височина на рамката на леглото | 55 cm |
| Капацитет на тежестта | 120 kg |
| Тегло | 108 kg |
| Размер | 120x200 |
| Дължина | 211 cm |
| Твърдост | Средно твърд |
| Тип матрак | С пружини |
| Тип | Ъглово |
| Грижа | Химическо почистване/почиствайте редовно с прахосмукачка с подходящ удължител за тапицирани мебели |
| Материал на задната част | Нетъкан текстил |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Серия | Avela |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 440 g/m² |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Масивен бук |
| Включен матрак | Да |
| Аксесоари | С място за съхранение/с крачета/с табла |
| Материал на конструкцията | МДФ |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 60000 martindale |
| Тапицерия | Hevia 207.23 |
| Тапицерски материал | Плат |
| Material | Тапицерия |
| Производител | Bonami Selection |
Подобни продукти

Тъмносив шенилов разтегателен диван с място за съхранение 214 cm Fulgeo – ELTAP
77×214×82 cм, с място за съхранение, конвертируема
В наличност
Легло Сити 2023 от мебели Ирим
С място за съхранение

Легло Сити 2004 за еднолицев матрак 82/190 см от мебели Ирим

Спаня Loreyn без матрак от Нани
Без матрак, модерни, включително летва за легло

Prestige - луксозна основа за матрак

Легло Pro Matic от Sleep Point

Спалня Скандинавия от Нани

Легло City 2006 за еднолицев матрак 90/200 см от мебели Ирим
Включваща матрак

Еднолицев матрак Silver Exclusive от Тед 21 см

Единично легло от борова дървесина с решетка 90x200 cm Senza - Karup Design
15×90×200 cм, модерни, от бор
В наличност
Спалня Felini без матрак от Нани
Без матрак, модерни, включително летва за легло
Най-добрите продукти от Bonami

Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа

Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Сушилня за дрехи Infinity Flex - Vileda
128×56×304 cм, интериор, стоящи
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Розово единично памучно детско спално бельо 140x200 cm Lilo a Stitch "Universe" – Jerry Fabrics
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Тъмна тоалетна седалка с лесно затваряне Wenge, 43 x 37 cm - Wenko
Класически
В наличност
Бамбуков кош за пране в естествен цвят 78 л Bamboo – Compactor
60×30×40 cм, бамбук, квадратна
В наличност













