
Синьо единично легло тапицирано с място за съхранение с включен матрак 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×120×200 cм, модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
613 € / 1198,92 лв.

Сиво единично легло тапицирано с място за съхранение с включен матрак 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cм, модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
-20 %547 € / 1069,84 лв.
684,62 € / 1339 лв.

Единично тапицирано легло в кафяво-сив цвят с място за съхранение с включен матрак 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×120×200 cм, модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
613 € / 1198,92 лв.

Бежово единично легло тапицирано с място за съхранение с включен матрак 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cм, модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
547 € / 1069,84 лв.

Синьо единично легло тапицирано с място за съхранение с включен матрак 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cм, модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
547 € / 1069,84 лв.

Бежово единично легло тапицирано с място за съхранение с включен матрак 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×120×200 cм, модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
613 € / 1198,92 лв.

Сиво единично легло тапицирано с място за съхранение с включен матрак 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×120×200 cм, модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
613 € / 1198,92 лв.
Единично тапицирано легло в кафяво-сив цвят с място за съхранение с включен матрак 120x200 cm Avela – Bonami Selection
Размери 92×120×200 cм
Избран вариант:Единично тапицирано легло в кафяво-сив цвят с място за съхранение с включен матрак 120x200 cm Avela – Bonami Selection
История на цените
- 29.04.2026 г. - 613 € / 1198,92 лв.
- 17.01.2026 г. - 613 € / 1198,92 лв.
- 16.01.2026 г. - 666,79 € / 1304,13 лв.
- 21.11.2025 г. - 639,11 € / 1249,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Дизайнерско единично ъглово легло с пружинен матрак, практично пространство за съхранение със страничен достъп и променлива табла, която може да се постави от лявата или дясната страна. Изключително лесното сглобяване, високото качество, издръжливите материали и високата товароносимост го превръщат в идеалния избор за ежедневен комфорт и стилен интериор. Всеки детайл е създаден в ръчно производство в Чешката република , въз основа на повече от 15 години опит като малка семейна компания. Резултатът е легло, което съчетава опит, честна местна изработка и модерен дизайн в една надеждна единица, на която можете да разчитате всеки ден. Предимства на легло Bonami Selection: Твърда и здрава рамка за максимална стабилност и издръжливост, Самоносеща конструкция - без подпори, без скърцане, издръжлива тапицерия с по-високо тегло, сертифицирана по OEKO-TEX, подходяща за домашни любимци, омекотяване по ръбовете, качествена тапицерска работа, всичко е чисто покрито, практични дръжки за лесен достъп до отделението за съхранение, ламинирани плоскости с по-висока издръжливост, възможност за избор на ляв и десен ъгъл, прецизни детайли за сглобяване, които едновременно издържат и изглеждат добре. Легло Bonami Selection може да бъде сглобено за по-малко от 30 минути . Интелигентният дизайн, лесните за разбиране инструкции и видеоклипът за сглобяване правят целия процес бърз, лесен и, най-важното, без стрес. Пространството за съхранение с тегло 30 кг може да побере сезонни текстилни изделия, резервно спално бельо или всичко, което искате да държите под ръка.
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Височина: | 92 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Материал | Тапицирани легла |
| С място за съхранение | Да |
| С табла за глава | Да |
| Материал на тапицерията на леглото | Плат |
| Пълнеж на матрака | Полиуретанова пяна (PUR)/джобни пружини |
| Плътност на pur пяната | 25 kg/m³ |
| Дебелина на матрака | 20 cm |
| Функции | Ляв ъгъл/десен ъгъл |
| Държава на произход | CZ |
| Височина на крачетата | 12 cm |
| Брой крака | 4 бр. |
| Височина на таблата на леглото | 37 cm |
| Височина на рамката на леглото | 55 cm |
| Капацитет на тежестта | 120 kg |
| Тегло | 108 kg |
| Размер | 120x200 |
| Дължина | 211 cm |
| Твърдост | Средно твърд |
| Тип матрак | С пружини |
| Тип | Ъглово |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка с подходящ удължител за тапицирани мебели/химическо почистване |
| Материал на задната част | Нетъкан текстил |
| Серия | Avela |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 330 g/m² |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Масивен бук |
| Включен матрак | Да |
| Аксесоари | С табла/с място за съхранение/с крачета |
| Материал на конструкцията | МДФ |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 35000 martindale |
| Тапицерия | Ontario 3 |
| Тапицерски материал | Велур |
| Цвят | Кафяво-сив |
| Material | Тапицерия |
| Производител | Bonami Selection |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Поръчах общо два броя легла с размери 120x200. Цветът и външният вид отговарят на снимката. Материалът е приятен, матракът засега запазва формата си, но на него все пак спят деца. При затваряне на леглото, ластичният чаршаф се събира прекомерно – вероятно заради велурения материал. Сглобяването на леглото със сигурност не беше за 30 минути. Отварянето на леглото е с много ниско качество, става много трудно. Освен това, отварящият механизъм е закрепен с много къси винтове, при едното легло дори винтът не достигаше до ръба. Частите от дъното на леглото се държат само от три страни, така че се огъва в средата и издържа максимум леки завивки. Като цяло давам оценка 3, и то само заради външния вид. От доставката за 1000 крони бях много разочарована – човека разтовари всичко до пътя и си тръгна без дума. Нямаше никаква доставка до първата врата... получих отстъпка 200 крони към профила си в bonami.
много добър, масивен, здрав. За мен е малко твърд, но е добър!
Подобни продукти

Легло Сити 2023 от мебели Ирим
С място за съхранение

Спаня Loreyn без матрак от Нани
Без матрак, модерни, включително летва за легло

Легло Сити 2004 за еднолицев матрак 82/190 см от мебели Ирим

Тъмносив шенилов разтегателен диван с място за съхранение 214 cm Fulgeo – ELTAP
77×214×82 cм, с място за съхранение, конвертируема

Легло City 2006 за еднолицев матрак 90/200 см от мебели Ирим
Включваща матрак

Единично легло от борова дървесина с решетка 90x200 cm Senza - Karup Design
15×90×200 cм, модерни, от бор
В наличност
Легло Pro Matic от Sleep Point

Еднолицев матрак Silver Exclusive от Тед 21 см
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa

Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм

Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Сушилня за дрехи Infinity Flex - Vileda
128×56×304 cм, интериор, стоящи
В наличност
Стоманен разширяем прът за завеси 107 - 305 cm Bellwood – Umbra
Метал
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност










