
Brilagi - LED прожектор ELARA PRO LED/30W/230V IP65
История на цените
- 11.05.2026 г. - 12,22 € / 23,9 лв.
- 10.11.2025 г. - 12,22 € / 23,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED прожектор, идеален за градина, беседка или гараж. Прожекторите са оборудвани с бързосвързваща клема за свързване на захранващия кабел. Клемата има клас на защита IP65 и е с форма "L". Поради това прожекторът може да бъде поставен много близо до стената и не излиза в пространството. Поликарбонатният капак позволява по-добро разпределение на светлината и ограничава заслепяването.
Спецификации
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 30 W |
| Температура на светлината | 5000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Общ светлинен поток | 2700 lm |
| Тип | LED Прожектор |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 185 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 30 W |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Метод на свързване | Директна връзка |
| Цвят на светлината | Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 30 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Series | ELARA Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Външна стенна лампа черна с прозрачен абажур с детектор за движение - Sfera
Пластмаса
В наличност
Ръстичен прожектор черен регулируем с опушено стъкло - Атина
В наличност
Външен прожектор черен за дърво GU10 50mm въртящ се и накланящ се IP65 - Solo
Дърво
В наличност
LED Екстериорна лампа BLAKE 2 GU10/6W/230V IP65
230V
В наличност
Philips TYLA LED 9W 230V 2700K IP44 външно стенен осветител с сензор
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Външна стенна лампа черна с пластмаса IP44 неръждаема стомана - Sfera
Пластмаса
В наличност
Класическа външна стенна лампа черна с опалово стъкло IP44 - Champs
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна със стъкло - Elly
В наличност
Романтичен външен стенен аплик тъмно сив - Oxford
В наличност
Brilagi - LED прожектор ELARA PRO LED/50W/230V IP65
230V
В наличност
Умна външна подова лампа черна с оребрено стъкло 40 см вкл. WiFi A60 - Charlois
В наличност
Външна стенна лампа черна с датчик за движение IP44 - Gleam
В наличност
Класическа външна стенна лампа черна с опалово стъкло IP44 със сензор за движение - Champs
Със сензор за движение
В наличност
Aigostar - Екстериорен аплик 1xGU10/230V черен IP65 ъглов
230V
В наличност
Philips TYLA LED 9W 230V 2700K IP44 външна лампа със сензор
Със сензор за движение, метал
В наличност
Външна лампа антрацит с датчик за движение с LED - Uma
В наличност
Аплика Градина LED Certi Round Sensor
В наличност
Globo 33874 - LED Соларна лампа SOLAR LED/0,06W/3V IP44 бухал
В наличност
Модерна външна лампа 45 см стомана с гнездо IP44 - Malios
В наличност
Модерен външен фенер черен 30 см IP44 Регулируем - Ciara
В наличност
Градински аплик Elmark Matthew
В наличност
Смарт външна стенна лампа черна IP44 вкл. WiFi ST64 - Jarra
В наличност
Аплика Viokef Pilos
В наличност
LED соларен прожектор с сензор LED/5W/3,7V 4000K IP54 черен
Е слънчева
В наличност
Аплика Viokef Reflect
В наличност
Аплика - Точкова светлина Kimi
В наличност
Ledvance - LED RGBW екстериорна лампа SMART+ SPOT LED/4,5W/230V IP65 Wi-Fi
230V
В наличност
Външен аплик черен AR70 регулируем IP44 - Solo
В наличност
Интелигентен шип прожектор черен IP65 с Wi-Fi GU10 - Done
Дърво
В наличност
Проектор Градина Porygon 20W 3000Κ-Черен
В наличност
Интелигентна външна стенна лампа черна вкл. WiFi GU10 IP44 - Solo
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
2Kids Toys - Детска текстилна люлка сив/бук
Детски люлки
В наличност
Chicco - Музикална въртележка за креватче 3в1 NEXT2DREAMS 3xAA сив
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Solight CA09B - Цифров часовник с будилник 5V/3xAAA
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Solight 5B308 - Двоен контакт за влажна среда IP54
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Подова лампа ARIANA 1xE27/100W/230V + 1xE14/25W бяла
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Комплект от 3 стенни рафта SHELFY в кафяво/черно
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка