
LED Лампион ALSET LED/18W/230V дъб
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерна LED подова лампа. Подходяща за осветяване на всекидневната и спалнята. Плавно димируема чрез ключ, разположен директно на корпуса на лампата. Вграден енергоефективен LED модул.
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| С димер | Да |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Димируем, с димер, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Димируем, с димер, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Димируем, с димер, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Димируем, с димер, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Димируем, с димер, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Димируем, с димер, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Димируем, с димер, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Димируем, с димер, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Димируем, с димер, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Димируем, с димер, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Димируем, с димер, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Димируем, с димер |
| Еквивалент на класическата крушка | 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Series | MODERN Brilliant, FINN Brilliant, MODERN Brilliant, FINN Brilliant, MODERN Brilliant, FINN Brilliant, MODERN Brilliant, FINN Brilliant, MODERN Brilliant, FINN Brilliant, MODERN Brilliant, FINN Brilliant, MODERN Brilliant, FINN Brilliant, MODERN Brilliant, FINN Brilliant, MODERN Brilliant, FINN Brilliant, MODERN Brilliant, FINN Brilliant, MODERN Brilliant, FINN Brilliant, MODERN Brilliant, FINN Brilliant |
| Производител | Brilliant |

LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
Дърво
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, топло бяла светлина
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Дърво, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
С димер
В наличност
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Дърво, с димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


