
Rabalux 2708 - Стояща лампа MARIAN 2xE27/60W/230V
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED лампион с модерен дизайн. Димира се чрез димер на тялото на лампата. Гъвкава ръка за четене.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| С димер | Да |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20,60 W, 20,60 W, 20,60 W, 20,60 W, 20,60 W, 20,60 W, 20,60 W, 20,60 W, 20,60 W, 20,60 W, 20,60 W, 20,60 W |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/Димируем, с димер/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Димируем, с димер/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Димируем, с димер/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Димируем, с димер/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Димируем, с димер/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Димируем, с димер/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Димируем, с димер/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Димируем, с димер/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Димируем, с димер/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Димируем, с димер/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Димируем, с димер/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Димируем, с димер/LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Максимална входяща мощност на източника | 16,8 W/3,8 W, 16,8 W/3,8 W, 16,8 W/3,8 W, 16,8 W/3,8 W, 16,8 W/3,8 W, 16,8 W/3,8 W, 16,8 W/3,8 W, 16,8 W/3,8 W, 16,8 W/3,8 W, 16,8 W/3,8 W, 16,8 W/3,8 W, 16,8 W/3,8 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 16,8 W/3,8 W, 16,8 W/3,8 W, 16,8 W/3,8 W, 16,8 W/3,8 W, 16,8 W/3,8 W, 16,8 W/3,8 W, 16,8 W/3,8 W, 16,8 W/3,8 W, 16,8 W/3,8 W, 16,8 W/3,8 W, 16,8 W/3,8 W, 16,8 W/3,8 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 130 W, 130 W, 130 W, 130 W, 130 W, 130 W, 130 W, 130 W, 130 W, 130 W, 130 W, 130 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1850 lm, 1850 lm, 1850 lm, 1850 lm, 1850 lm, 1850 lm, 1850 lm, 1850 lm, 1850 lm, 1850 lm, 1850 lm, 1850 lm |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | HELIA Leuchten Direkt, HELIA Leuchten Direkt, HELIA Leuchten Direkt, HELIA Leuchten Direkt, HELIA Leuchten Direkt, HELIA Leuchten Direkt, HELIA Leuchten Direkt, HELIA Leuchten Direkt, HELIA Leuchten Direkt, HELIA Leuchten Direkt, HELIA Leuchten Direkt, HELIA Leuchten Direkt |
| Производител | Leuchten Direkt |

Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност

Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление
В наличност


Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ретро, с димер
В наличност
Стъкло, метал
В наличност

Ключ за осветление
В наличност
С димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличностБезплатна доставка
С димер
В наличностБезплатна доставка
Скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Ретро, с димер
В наличност
Метал
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал
В наличност
Ретро
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност
Квадратен
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност