
Brilliant - Димируема LED стояща лампа FINN 2xLED/13W/230V матов хром
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Candellux, който имаме на склад на цена 127.69 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Основен материал на осветлението | Дърво |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Функция | Превключвател върху кабела/LED технолигия, Превключвател върху кабела/LED технолигия, Превключвател върху кабела/LED технолигия, Превключвател върху кабела/LED технолигия, Превключвател върху кабела/LED технолигия, Превключвател върху кабела/LED технолигия, Превключвател върху кабела/LED технолигия, Превключвател върху кабела/LED технолигия, Превключвател върху кабела/LED технолигия, Превключвател върху кабела/LED технолигия, Превключвател върху кабела/LED технолигия, Превключвател върху кабела/LED технолигия |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Еквивалент на класическата крушка | 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W |
| Общ светлинен поток | 1150 lm, 1150 lm, 1150 lm, 1150 lm, 1150 lm, 1150 lm, 1150 lm, 1150 lm, 1150 lm, 1150 lm, 1150 lm, 1150 lm |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Дървен декор | Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб |
| Series | ALSET Candellux, FLOOR LAMPS Candellux, ALSET Candellux, FLOOR LAMPS Candellux, ALSET Candellux, FLOOR LAMPS Candellux, ALSET Candellux, FLOOR LAMPS Candellux, ALSET Candellux, FLOOR LAMPS Candellux, ALSET Candellux, FLOOR LAMPS Candellux, ALSET Candellux, FLOOR LAMPS Candellux, ALSET Candellux, FLOOR LAMPS Candellux, ALSET Candellux, FLOOR LAMPS Candellux, ALSET Candellux, FLOOR LAMPS Candellux, ALSET Candellux, FLOOR LAMPS Candellux, ALSET Candellux, FLOOR LAMPS Candellux |
| Производител | Candellux |

Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Дърво
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Дърво, с димер
В наличност
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличностБезплатна доставка
Метал
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Дърво, с димер
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, ключ за осветление, топло бяла светлина
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Дърво, с димер
В наличностБезплатна доставка

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
