
Лампион GALAXY 1xE27/60W/230V
Ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерна подова лампа.Комбинира MDF с имитация на дърво и метал в дъбов цвят.Осветително тяло разполага с цокъл E27 и допълнително интегриран LED модул 17 W.Лампата е димируема и позволява регулиране на интензитета на светлината.Подходяща за дневна, спалня или кът за четене.Крушка E27 не е включена в опаковката.
| Основен материал на осветлението | Метал, Дърво |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| С димер | Да |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 34 W, 34 W, 34 W, 34 W, 34 W, 34 W, 34 W, 34 W, 34 W, 34 W, 34 W, 34 W |
| Цокъл | Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27 |
| Входяща мощност | 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED) |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Функция | LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер |
| Еквивалент на класическата крушка | 130 W, 130 W, 130 W, 130 W, 130 W, 130 W, 130 W, 130 W, 130 W, 130 W, 130 W, 130 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 17/40, 17/40, 17/40, 17/40, 17/40, 17/40, 17/40, 17/40, 17/40, 17/40, 17/40, 17/40 |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Series | FOREST Globo, MANDERA Globo, FOREST Globo, MANDERA Globo, FOREST Globo, MANDERA Globo, FOREST Globo, MANDERA Globo, FOREST Globo, MANDERA Globo, FOREST Globo, MANDERA Globo, FOREST Globo, MANDERA Globo, FOREST Globo, MANDERA Globo, FOREST Globo, MANDERA Globo, FOREST Globo, MANDERA Globo, FOREST Globo, MANDERA Globo, FOREST Globo, MANDERA Globo |
| Производител | Globo |

Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Дърво, с димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
С димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи

Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличностБезплатна доставка

Стъкло
В наличност
Модерни, ретро, с димер
В наличност
Дърво, с димер
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
