
Eglo 99296 - LED Димируем лампион CAMACHO LED/22W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерна стояща лампа в черен цвят.Лампата може да се регулира вертикално до 180°.Абажурът може да се завърти на 360° по ваше желание.За лампата е необходимо да се закупи осветителен източник E27 макс. 60W (не е включен).Дължина на кабела: 1 м.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип щепсел | C |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Тип | Лампион |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | Превключвател върху кабела |
| Стил | Винтаж |
| Series | AURIQ Kobi |
| Производител | Kobi |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
С димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
Стъкло
В наличност
С димер
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Дърво
В наличност



Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка

Стъкло
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Стъкло, модерни, с димер
В наличност
Метал, модерни, с димер
В наличност
Стъкло
В наличност

Стъкло, модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
В джапанди стил
В наличност
Модерни, скандинавски, в джапанди стил
В наличност

Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, с димер
В наличност
Метал
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни, ретро, с димер
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Стъкло, ретро
В наличност
Дърво, с димер
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

С осветление
В наличност

Ключ за осветление, 230V
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Лят мрамор, дизайн, монтаж на стена
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка