
Гъвкав лампион AURIQ 1xE27/60W/230V 184 см черен
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Сензорно управление.Благодарение на LED технологията спестявате до 80% от разходите за енергия.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| С димер | Да |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Сензорно управление |
| Максимална входяща мощност на лампата | 22 W |
| Стил | Други |
| Еквивалент на класическата крушка | 170 W |
| Тип щепсел | C |
| Тип | Лампион |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Брой крушки | 1 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Напрежение | 230 V |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 2400 lm |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Максимална входяща мощност на източника | 22 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 22 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | CAMACHO Eglo |
| Производител | Eglo |

Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност
С димер
В наличностБезплатна доставка
С димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност

Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ретро, с димер
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло
В наличност
С димер
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Модерни, ключ за осветление, дърво
В наличност
Дърво
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, с димер
В наличност
Стъкло
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Ориенталски
В наличност
В джапанди стил
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Метал, модерни, с димер
В наличност
Стъкло
В наличност


Стъкло, с димер
В наличност

Модерни, с димер
В наличност
Метал, модерни
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, с димер
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

С осветление
В наличност
Стенни часовници
В наличност
Лят мрамор, дизайн, монтаж на стена
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка