
Leuchten Direkt 11937-55 - LED Лампион MAX LED 2xGU10/4W/230V
История на цените
- 4.04.2026 г. - 192,71 € / 376,91 лв.
- 28.03.2025 г. - 192,71 € / 376,91 лв.
- 8.02.2025 г. - 140,55 € / 274,89 лв.
- 6.09.2024 г. - 148,73 € / 290,89 лв.
- 7.03.2024 г. - 156,92 € / 306,91 лв.
- 5.03.2024 г. - 174,81 € / 341,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Лампион с модерен дизайн.Включени са 2 бр. крушки GU10 4W.Подходящ за всекидневна стая или спалня.
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Функция | LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm |
| Ъгъл на лъча | 280 °, 280 °, 280 °, 280 °, 280 °, 280 °, 280 °, 280 °, 280 °, 280 °, 280 °, 280 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | MAX LED Leuchten Direkt, MAX LED Leuchten Direkt, MAX LED Leuchten Direkt, MAX LED Leuchten Direkt, MAX LED Leuchten Direkt, MAX LED Leuchten Direkt, MAX LED Leuchten Direkt, MAX LED Leuchten Direkt, MAX LED Leuchten Direkt, MAX LED Leuchten Direkt, MAX LED Leuchten Direkt, MAX LED Leuchten Direkt |
| Производител | Leuchten Direkt |
Подобни продукти


Searchlight EU95102GR - Подова лампа MODISH 1xE27/60W/230V зелена
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Brilliant - Димируема LED стояща лампа FINN 2xLED/13W/230V матов хром
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Globo 36635-2A - К-кт 2x LED Соларна лампа SOLAR LED/0,06W/3V IP44 оранжев
LED лампи, ключ за осветление, топло бяла светлина
В наличност
Endon 114786 - LED с димер презареждаема стояща лампа BURLEY LED/1,5W/5V месинг/розово
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 4064 - лампион ACTION 1xE27/100W+E14/25W
Ключ за осветление
В наличност
Rabalux 2242 - Лампион FLINT 1xE27/40W/230V черен
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Лампион atmosphera Rafa, Дърво, Бежов, 107 cm
Дърво
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Leuchten Direkt 11722-55 - димируема LED лампа MARIAN LED/33W/230V + LED/3,6W
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
EGLO 82844 - Лампион UP 2 1xE27/60W + 1xE14/25W месинг
Ключ за осветление
В наличност
LED Лампион ALSET LED/18W/230V дъб
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 4028 - лампион ACTION 1xE27/100W+E14/25W
Ключ за осветление
В наличност
Globo 57910S - Лампион ROBBY 3xGU10/5W/230V матов хром
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Подова лампа AYD 1xE27/40W/230V кафява/бежова
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Searchlight EU2832-2GO - Подова лампа FISHNET 2xE27/60W/230V златна
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 4065 - лампион ACTION 1xE27/100W+E14/25W
Ключ за осветление
В наличност
Подова лампа AYD 1xE27/40W/230V кафява/кремава
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Kolarz 264.41.6 - Лампион HILTON 1xE27/60W/230V
Ключ за осветление
В наличност
Endon 114785 - LED, димируема, зареждаема подова лампа BURLEY LED/1,5W/5V месинг/сив
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличностБезплатна доставка
ByRydens 4100180-6519 - Подова лампа HERMINE 1xE27/5W/230V
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Eglo 95172 - Подова лампа MASERLO 1xE27/60W/230V
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност
Eglo 95169 - Лампион MASERLO 1xE27/60W/230V
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Endon 114208 - Лампион BERTOIA 1xE27/10W/230V месинг
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 4059 - Подова лампа DIANA 1xE27/60W+E14/40W
Ключ за осветление
В наличност
Подова лампа бронз с бял абажур и регулируема ръка - Ladas Deluxe
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Ориенталски подов лампа черен с бамбук - Ивон
Ориенталски
В наличност
Endon 94359 - Лампион HIGHCLERE 3xE14/40W/230V бежов/лъскав хром
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Leuchten Direkt 11938-55 - LED Лампион MAX LED 1xGU10/4W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Rabalux 4060 - лампион ACTION 1xE27/100W+E14/25W
Ключ за осветление
В наличност
Лампион atmosphera Liby, Бамбук, Естествен, 173 cm
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
ByRydens 4101050-5000 - Подова лампа BELLAGIO 1xE27/8W/230V
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Подова лампа регулируема бронз със светло сив абажур 50 см - Parte
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличностVilleroy & Boch 922169D8 - Бутон за промиване VICONNECT антрацит/матов хром
В наличност
