
Ideal Lux - LED Лампион DIESIS LED/4,5W/230V CRI 95 черен
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Searchlight, който имаме на склад на цена 152.48 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | FISHNET Searchlight, FISHNET Searchlight, FISHNET Searchlight, FISHNET Searchlight, FISHNET Searchlight, FISHNET Searchlight, FISHNET Searchlight, FISHNET Searchlight, FISHNET Searchlight, FISHNET Searchlight, FISHNET Searchlight, FISHNET Searchlight |
| Производител | Searchlight |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, с димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Малък
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


