
Ideal Lux - LED Лампион DIESIS LED/4,5W/230V CRI 95 черен
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Polux, който имаме на склад на цена 40.91 и с гаранция от 3 години.
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Стойка за лампа, Стойка за лампа, Стойка за лампа, Стойка за лампа, Стойка за лампа, Стойка за лампа, Стойка за лампа, Стойка за лампа, Стойка за лампа, Стойка за лампа, Стойка за лампа, Стойка за лампа |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Series | SCARLET Polux, DECOR STICK Ledvance, SCARLET Polux, DECOR STICK Ledvance, SCARLET Polux, DECOR STICK Ledvance, SCARLET Polux, DECOR STICK Ledvance, SCARLET Polux, DECOR STICK Ledvance, SCARLET Polux, DECOR STICK Ledvance, SCARLET Polux, DECOR STICK Ledvance, SCARLET Polux, DECOR STICK Ledvance, SCARLET Polux, DECOR STICK Ledvance, SCARLET Polux, DECOR STICK Ledvance, SCARLET Polux, DECOR STICK Ledvance, SCARLET Polux, DECOR STICK Ledvance |
| Производител | Polux |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, с димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличностБезплатна доставка
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
