
Подова Лампа Черна с Овална Кадифена Абажура 50см - Simplo
Модерни
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Светлината поема в нова посока - EGLO connect Не е необходим Wi-Fi или адаптер. Регулиране чрез смартфон/таблет или дистанционно управление. Bluetooth с ниска консумация на енергия. Безплатно приложение за Android и iOS - AwoX Smart CONTROL. 2700K топла бяла - 6500K студена бяла светлина. Избор от 16 милиона цвята - RGB. Плавно затъмняване на осветлението (0-100%). Възможност за задаване на време за включване и изключване на осветлението. Осветлението може да се управлява едновременно с дистанционно и мобилен телефон. Дистанционното управление не е включено в комплекта - може да се закупи отделно.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| С димер | Да |
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Студено бялa светлина |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Максимална входяща мощност на източника | 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 806 lm, 806 lm, 806 lm, 806 lm, 806 lm, 806 lm, 806 lm, 806 lm, 806 lm, 806 lm, 806 lm, 806 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Функция | Димиране чрез мобилен телефон/RGB/LED технолигия, Димиране чрез мобилен телефон/RGB/LED технолигия, Димиране чрез мобилен телефон/RGB/LED технолигия, Димиране чрез мобилен телефон/RGB/LED технолигия, Димиране чрез мобилен телефон/RGB/LED технолигия, Димиране чрез мобилен телефон/RGB/LED технолигия, Димиране чрез мобилен телефон/RGB/LED технолигия, Димиране чрез мобилен телефон/RGB/LED технолигия, Димиране чрез мобилен телефон/RGB/LED технолигия, Димиране чрез мобилен телефон/RGB/LED технолигия, Димиране чрез мобилен телефон/RGB/LED технолигия, Димиране чрез мобилен телефон/RGB/LED технолигия |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Тип | Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа |
| Series | ALGHERA Eglo, ALGHERA Eglo, ALGHERA Eglo, ALGHERA Eglo, ALGHERA Eglo, ALGHERA Eglo, ALGHERA Eglo, ALGHERA Eglo, ALGHERA Eglo, ALGHERA Eglo, ALGHERA Eglo, ALGHERA Eglo |
| Производител | Eglo |

Модерни
В наличностБезплатна доставка
Метал
В наличност
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, ключ за осветление
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, индустриални, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни
В наличност
Ключ за осветление, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, ретро
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


