
Nordlux - Лампион DICTE 1xE27/60W/230V черен/бежов
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Лампион с модерен дизайн. Превключвателят ON/OFF е разположен на гърба на лампата. Лампата може да се върти на 350° и се накланя на 90°. Дължина на кабела 2 м.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата, Превключвател на тялото на лампата, Превключвател на тялото на лампата, Превключвател на тялото на лампата, Превключвател на тялото на лампата, Превключвател на тялото на лампата, Превключвател на тялото на лампата, Превключвател на тялото на лампата, Превключвател на тялото на лампата, Превключвател на тялото на лампата, Превключвател на тялото на лампата, Превключвател на тялото на лампата |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Series | LAMP Red, VARIA Red, LAMP Red, VARIA Red, LAMP Red, VARIA Red, LAMP Red, VARIA Red, LAMP Red, VARIA Red, LAMP Red, VARIA Red, LAMP Red, VARIA Red, LAMP Red, VARIA Red, LAMP Red, VARIA Red, LAMP Red, VARIA Red, LAMP Red, VARIA Red, LAMP Red, VARIA Red |
| Производител | RED |

Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, индустриални, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Ключ за осветление, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, ретро
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал
В наличност
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, с димер
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
