




Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Спецификации: Максимална 5W LED крушка (не е включена), GU10 цокъл, Степен на защита IP20, стандартен европейски щепсел.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Дизайн | Скандинавски |
| Цвят | Черен |
| Държава на произход | CN |
| Материал | Метал |
| Мощност | 5 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | GU10 |
| Тегло | 3.4 kg |
| Включена крушка | Не |
| Дължина на захранващ кабел | 210 cm |
| Превключвател | За лампа |
| Захранване | За контакт |
| Серия | Paris |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на конструкцията | Стомана |
| Material | Метал |
| Производител | House Nordic |

Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Метал
В наличност
Стъкло
В наличност
Метал, модерни
В наличност
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Метал
В наличност
Ретро
В наличност

Модерни, с димер
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, ретро
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличност
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Индустриални, с димер
В наличност
Модерни, ключ за осветление, дърво
В наличност

Стъкло, модерни, ретро
В наличност
Метал, модерни
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, с димер
В наличност
Ключ за осветление
В наличност

LED лампи
В наличност
Метал, модерни, с димер
В наличност
Метал
В наличност
Модерни, LED лампи

Модерни
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Ориенталски
В наличност
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

240×260 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал


198×130×192 cм
В наличност
0,5 - 1 л.
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност

80×60 cм

30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност